- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (8)
AGD małe (70)
Smartfony i zegarki (2)
Fitness i sport (1)
Dom (210)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (204)
Zabawki i LEGO (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 500 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety... |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 500 g |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Ciche zamykanie, Izoluje nieprzyjemne zapachy, Odporność na uszkodzenia |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 25 l |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Mechanizm otwierania: | Pedałowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do łazienki |
| Szerokość [cm]: | 28 |
| Wysokość [cm]: | 40.5 |
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 250 |
| Zastosowanie: | Do klatek |
| Informacje dodatkowe: | Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 250 g |
| Przeznaczenie: | Dla gryzoni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Patyczki |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 42 |
| Kompozycja zapachowa: | Zmysłowa wanilia i masło shea |
| Wymiary [cm]: | 20.5 x 8.2 x 5.4 |
| Informacje: |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Żel krzemionkowy |
| Waga [g]: | 200 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 1 x pochłaniacz 200 g |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 450 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 450 g |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 42 |
| Kompozycja zapachowa: | Niebieski eukaliptus i drzewo cedrowe |
| Wymiary [cm]: | 20.5 x 8.2 x 5.4 |
| Informacje: |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 120 |
| Kompozycja zapachowa: | Day Dreaming |
| Wymiary [cm]: | 22 x 6.3 |
| Informacje: |
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 500 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Zapobiega przyklejaniu się żwirku do dna kuwety |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 500 g |
| Kolor: | Biało-czerwony |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Wkład |
|---|---|
| Typ: | Zapachowy |
| Kolor: | Żółty |
| Przeznaczenie: | Do nawilżaczy, Do oczyszczaczy, Do osuszaczy |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Rodzaj: | Wkład |
|---|---|
| Typ: | Zapachowy |
| Kolor: | Zielony |
| Przeznaczenie: | Do nawilżaczy, Do oczyszczaczy, Do osuszaczy |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Rodzaj: | Wkład |
|---|---|
| Typ: | Zapachowy |
| Kolor: | Czerwony |
| Przeznaczenie: | Do nawilżaczy, Do oczyszczaczy, Do osuszaczy |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 42 |
| Kompozycja zapachowa: | Musujące Rosé z maliną |
| Wymiary [cm]: | 20.5 x 8.2 x 5.4 |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 120 |
| Kompozycja zapachowa: | Black Vanillia |
| Wymiary [cm]: | 22 x 6.3 |
| Informacje: |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 42 |
| Kompozycja zapachowa: | Bryza oceanu i sól morska |
| Wymiary [cm]: | 20.5 x 8.2 x 5.4 |
| Pojemność [ml]: | 250 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Informacje: | |
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| 35 | |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Nie |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 300 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji, Produkt pochodzenia roślinnego, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć... |
| Wyposażenie: | 1 x pochłaniacz 300 g |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Kosz |
|---|---|
| Typ: | Pedałowy |
| Informacje dodatkowe: | Izoluje nieprzyjemne zapachy, Mechanizm pedału, Nie powoduje zarysowań powierzchni... |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 3 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Kolor: | Beżowy |
| Rodzaj wykończenia: | Malowany proszkowo |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Szerokość [cm]: | 16.8 |
| Wysokość [cm]: | 26.4 |
| Rodzaj: | Kosz |
|---|---|
| Typ: | Uchylny |
| Informacje dodatkowe: | Wysuwana część dolna |
| Wyposażenie: | 1 x filtr zapachowy, 1 x kosz na śmieci 60 l, 3 x worek na śmieci, 3 x workek na odpady organiczne |
| Kolor: | Biało-pomarańczowy |
| Rodzaj wykończenia: | Malowany proszkowo |
| Mechanizm otwierania: | Uchylny |
| Liczba komór: | 2 |
| Przeznaczony do: | Do domu |
| Szerokość [cm]: | 39 |
| Wysokość [cm]: | 81.4 |
| Rodzaj: | Kosz |
|---|---|
| Typ: | Pedałowy |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Mechanizm pedału, Wbudowana blokada zapobiegająca przechyleniu |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 5 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Malowany proszkowo |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Szerokość [cm]: | 20.5 |
| Wysokość [cm]: | 29.1 |
| Rodzaj: | Kosz |
|---|---|
| Typ: | Pedałowy |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Szczelnie zamykająca się pokrywa, Wbudowana blokada zapobiegająca przechyleniu |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 3 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Szerokość [cm]: | 16.8 |
| Wysokość [cm]: | 26.4 |
| Rodzaj: | Kosz |
|---|---|
| Typ: | Pedałowy |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Mechanizm pedału, Szczelnie zamykająca się pokrywa... |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 3 l |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu, Do kuchni, Do łazienki |
| Szerokość [cm]: | 16.8 |
| Wysokość [cm]: | 26.4 |
| Kompozycja zapachowa: | Nuty kwiatowe i orientalne, z dominującymi akcentami wiśni i jaśminu, subtelnym piżmem oraz drzewnymi tonami |
|---|
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka |
| Kolor: | Czerwony |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |