- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (8)
AGD małe (70)
Smartfony i zegarki (2)
Fitness i sport (1)
Dom (210)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (204)
Zabawki i LEGO (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
|---|---|
| Typ: | Proszek |
| Waga [g]: | 600 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji, Produkt pochodzenia roślinnego, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć... |
| Wyposażenie: | 2 x pochłaniacz 300 g |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Żel krzemionkowy |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Waga [g]: | 500 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 250 g |
| Przeznaczenie: | Dla gryzoni |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 500 g |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Zapobiega przyklejaniu się żwirku do dna kuwety |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 500 g |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Kolor: | Biało-czerwony |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
Wartość poza zestawem:
19,60 zł
| Rodzaj: | Neutralizator |
|---|---|
| Typ: | Granulki |
| Waga [g]: | 1000 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Wchłania wilgoć... |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 500 g |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Kolor: | Biało-zielony |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
Wartość poza zestawem:
19,00 zł
| Pojemność [ml]: | 250 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 35 | |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 250 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 35 | |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 2700 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 90 | |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
Wartość poza zestawem:
113,94 zł
| Pojemność [ml]: | 1350 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 45 | |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
Wartość poza zestawem:
56,97 zł
| Pojemność [ml]: | 900 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 30 | |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
Wartość poza zestawem:
37,98 zł
| Rodzaj: | Odświeżacz do samochodu |
|---|---|
| Informacje: | Działanie żrące |
| Pojemność [l]: | 0.65 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do paznokci, do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka, 1x woreczek, 2x krówka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do paznokci, do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka, 1x woreczek, 2x krówka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do paznokci, do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka, 1x woreczek, 2x krówka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do paznokci, do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka, 1x woreczek, 2x krówka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do paznokci, do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka, 1x woreczek, 2x krówka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do paznokci, do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka, 1x woreczek, 2x krówka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do paznokci, do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka, 1x woreczek, 2x krówka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Oliwka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do paznokci, do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka, 1x woreczek, 2x krówka |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |