- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (4)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2546)
Zabawki i LEGO (53)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Wózek na wąż |
|---|---|
| Maksymalna długość węża [m]: | 50 |
| Materiał bębna: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kółka transportowe: | Tak |
| Wąż w zestawie: | Tak |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Gardena |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.5 |
| Typ: | Do elektronarzędzi |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ: | Klucze nasadowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 220 |
| Zawartość zestawu: | 12 kluczy płaskich, Bity, Grzechotka 1/2 cala, Grzechotka 1/4 cala, Grzechotka 3/8 cala, Klucze imbusowe... |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4, 3/8 |
| Walizka: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw wkrętaków |
|---|---|
| Typ: | Krzyżowy, Płaski |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 11 |
| Materiał: | Metal |
| Grzechotka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 185 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Gardena |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
Wartość poza zestawem:
447,74 zł
| Rodzaj: | Podkaszarka |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Pojemnik |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Długość całkowita [mm]: | 120 |
| System modułowy: | Tak |
| Montaż: | Wiszący |
| Uchwyt: | Tak |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1700 |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.75 |
| Przyłącze do odsysania pyłu: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 225 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka do gipsu |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 65 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V, Bosch Power For All 18V |
| Typ: | Li-Ion |
| Akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 9.4 |
| 30 - 60 | |
| Centralna (3-stopniowa) | |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 280 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
|---|---|
| Typ: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 20 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 100 |
| Rodzaj produktu: | Piła szablasta |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3100 |
| Długość skoku [mm]: | 23 |
| Typ brzeszczotu: | S 3456 XF |
| Rodzaj: | Przewody i końcówki do miernika |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Wykonanie: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Młotowiertarka |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9500 |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Typ: | Piła szablasta |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.65 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 5 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 120 |
| Rodzaj produktu: | Piła szablasta |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 2800 |
| Długość skoku [mm]: | 25.4 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 21000 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.83 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Typ: | Do drewna, Do stali, Do tworzyw |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.35 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |