Popularność
30 produktów
Loading
Typ: Płaskie, Sześciokątny, Torx
Materiał: Stal chromowo-wanadowa
Izolacja: Nie
Magnetyczna końcówka: Tak
Długość całkowita [mm]: 38, 50, 75 - 150
Liczba sztuk w opakowaniu: 57
Liczba sztuk w opakowaniu: 57
99 99
U Ciebie
W sklepie w sobotę
lub zamów telefonicznie 756 756 756
5 69
29 99

Sugerowana cena producenta:

159,90 zł

135 20

Sugerowana cena producenta:

59,99 zł

57 99

Sugerowana cena producenta:

159,90 zł

136 79

Sugerowana cena producenta:

59,99 zł

56 85
10 29
10 49
13 99
4 89

Rekomendacje Klientów

Śrubokręty


Śrubokręty są praktycznie niezbędne, przy ich pomocy z drobnym wysiłkiem złożysz meble, naprawisz urządzenia elektryczne czy przykręcisz telewizor do wieszaka. Wkrętaki są dostępne z różnymi końcówkami oraz rozmiarami, co pozwala na dopasowanie ich precyzyjnie do zastosowań, w jakich mają się sprawdzić.


Rodzaje wkrętaków


W większości śrubokręty mają podobną budowę. Składają się z metalowego pręta z rękojeścią, wyposażonego w końcówkę roboczą. Uchwyt powinien być zaprojektowany tak, aby dobrze leżał w dłoni i pozwalał na ergonomiczną pracę. Specjalna konstrukcja może np. zapobiegać staczaniu się z płaskich powierzchni. Grot, czyli końcówka robocza, produkowany jest zazwyczaj z hartowanej stali, a jego kształt zależy od typu śrub i wkrętów, do jakich jest przeznaczony. Podstawowa klasyfikacja pozwala wyodrębnić śrubokręty płaskie oraz krzyżakowe. Wśród tych drugich najpopularniejsze są Philips oraz Pozidriv. Dostępne są śrubokręty różnych typów: montażowe – do prac w przemyśle i budownictwie, elektrotechniczne – można wykorzystać je pracując pod wysokim napięciem, ślusarskie – o masywnej budowie, sprawdzą się nawet jako podbijak czy dynamometryczne – pozwalające na precyzyjny dobór momentu dokręcania.


Wkrętaki precyzyjne


Jeśli pasjonujesz się elektroniką i często dokonujesz drobnych napraw posiadanych urządzeń, to powinieneś kupić zestaw wkrętaków precyzyjnych. Są przeznaczone do drobnych śrub i wkrętów w takich rozmiarach, jak np. 1,4, 2, czy 2,4 mm. Mocne końcówki robocze są wykonane z twardej, hartowanej stali, co zapewnia trwałość oraz komfort użytkowania z różnymi połączeniami. Wszystkie elementy dostarczane są w wygodnym etui, nie musisz więc martwić się o komfort przechowywania.


Wkrętaki dla elektryków


Dla elektryka wkrętaki to niezbędne wyposażenie. Zapewniają komfortową oraz bezpieczną pracę. Mogą mieć magnetyczną końcówkę, która delikatnie podtrzymuje osadzone na niej śruby. Zestaw wkrętaków dla elektryka musi być wyposażony w izolację VDE. Rączka oraz pręt są pokryte specjalnym tworzywem sztucznym, zapewniającym bezpieczeństwo prac pod napięciem do 1000 V. Śrubokręty izolowane poznasz po tym, że zazwyczaj mają czerwony lub czerwono-żółty kolor. Warto zdecydować się na cały zestaw. Może się w nim znajdować również próbnik elektryczny, który pozwala na wykrycie napięcia w przewodzie.


Zestaw końcówek wkręcających


Tradycyjne śrubokręty w różnych rozmiarach może zastąpić zestaw końcówek wkręcających. Znajdziesz w nim rękojeść, do której można montować tzw. bity. Jeśli więc potrzebujesz coś dokręcić czy przykręcić, sprawdzasz po prostu typ połączenia i stosujesz odpowiednią końcówkę. Co ważne, możesz użytkować je także z elektronarzędziami, jak wkrętarki czy wiertarko-wkrętarki. Oprócz tego w zestawie często znajdują się również nasadki i całość zebrana jest w poręcznym etui. To dobry wybór, jeśli nie jesteś profesjonalistą, ani majsterkowiczem, ale od czasu do czasu musisz np. złożyć szafkę, przymocować stopę telewizora czy wykonać inne drobne prace domowe.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756