- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (4)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2544)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Krzyżowy |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-molibdenowa |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Długość całkowita [mm]: | 75, 100, 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Rodzaj: | Zestaw wkrętaków |
| Zastosowanie: | Do nawadniania |
|---|---|
| Maksymalna ilość cykli podlewania na dzień: | Dowolna |
| Kontrola rozpylania: | Tak |
| Zdalnie programowalny: | Tak |
| Możliwość dołożenia elektrozaworu: | Nie |
| Programy nawadniania: | Tak |
| Rodzaj: | Sterownik |
| Zastosowanie: | Do podlewania |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw |
| Rodzaj strumienia: | Centralny, Delikatne zraszanie, Mgiełka, Płaski, Prysznic, Punktowy, Stożkowy |
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Ochrona przed mrozem: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
| Zastosowanie: | Do podlewania |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw |
| Rodzaj strumienia: | Centralny, Kątowy, Mgiełka, Okrągły, Płaszcz, Podlewanie, Prysznic, Stożkowy, Wierzchołkowy |
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Ochrona przed mrozem: | Nie |
| Kolor: | Pomarańczowo-zielony |
| Typ: | Klucze nasadowe |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Typ uchwytu: | 10 mm, Dwutulejowy |
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
| Rozmiar klucza: | T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 31 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów, Zestaw kluczy nasadowych |
| Przegub: | Nie |
| Materiał: | Stal chromowo-molibdenowa |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 60 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj: | Wykrętaki do śrub |
| Rozmiar klucza [cal]: | 3/8 |
| Przegub: | Nie |
| Typ: | Zestaw końcówek wkrętakowych i nasadek |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Izolacja: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Rodzaj: | Wkrętak udarowy |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 90, 100, 112, 128, 144, 162, 183, 205, 230 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Wykonanie: | Stal T12 |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Rodzaj: | Zestaw pilników |
| Długość robocza [mm]: | 200 |
| Przekrój: | Okrągły, Płaski, Półokrągły |
| Uchwyt: | Tak |
| Typ: | Zaciskowe |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Długość całkowita [mm]: | 347 |
| Zastosowanie: | Do chwytania |
| Rodzaj: | Szczypce zaciskowe |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 46 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/4 |
| Typ: | Klucze oczkowe odgięte |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy oczkowych |
| Typ: | Klucze płasko-oczkowe |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy płasko-oczkowych |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 75 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Rozmiar klucza: | 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, T10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do gresu, Do kamienia, Do metalu |
| Rodzaj: | Zestaw adapterów sześciokątnych |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Długość całkowita: | 198 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj: | Przecinak |
| Długość robocza: | 150 |
| Szerokość: | 76 |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rodzaj: | Końcówka na nasadce |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2 |
| Przegub: | Nie |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
| Rozmiar klucza: | TS10, TS15, TS20, TS25, TS27, TS30, TS40, TS45, TS50 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw do demontażu wtryskiwaczy |
| Materiał: | Stal stopowa (oksydowana antykorozyjnie) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 21 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw do demontażu wtryskiwaczy |
| Materiał: | stal |
| Głębokość [cm]: | 42 |
| Szerokość [cm]: | 33 |
| Wysokość [cm]: | 11 |