- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (4)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2554)
Zabawki i LEGO (53)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Liczba ramion [szt]: | 1 |
|---|---|
| Materiał: | Nylon |
| Rozmiar [mm]: | 240 x 230 x 60 |
| Rodzaj: | Zestaw pilników |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal T12 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Długość robocza [mm]: | 200 |
| Uchwyt: | Tak |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Zawartość zestawu: | 18 kluczy |
| Rozmiar klucza [cal]: | 3/8 |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 8, 9, 10, 12, 13.1, 14, 17 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | Klucze oczkowe |
| Rodzaj: | Wkrętaki precyzyjne |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa, Stal hartowana |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Typ: | Wkrętak krzyżowy, Wkrętak płaski |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Typ: | Spiralne |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (7 szt.) |
| Długość całkowita [mm]: | 160 |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Średnica [mm]: | 3, 4, 5, 6, 8, 10 |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Walcowy |
| Rodzaj: | Zestaw frezów |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal, Węglik spiekany |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Długość robocza [mm]: | 4, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 25, 30 |
| Typ: | Do drewna |
| Zawartość zestawu: | Frezy, Kaseta plastikowa, Klucz imbusowy |
| Długość całkowita [mm]: | 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 65 |
| Przeznaczenie: | Do drewna |
| Walcowy |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal HSS-TiN |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Typ: | Stopniowe |
| Zawartość zestawu: | 3 x wiertło stopniowe |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Średnica [mm]: | 3 - 12, 4 - 12, 4 - 20 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| HEX |
| Rodzaj: | Zestaw dłut |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Długość całkowita: | 250, 260 |
| SDS Plus | |
| Szerokość: | 20, 40 |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 110 |
| Typ: | Klucze nasadowe |
| Zawartość zestawu: | 13 x nasadka sześciokątna 1/4 cala, 16 x bitów, 18 x nasadka sześciokątna 1/2 cala... |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4 |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 |
| Rodzaj: | Przedłużka |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 3 x przedłużka |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/4 |
| Długość całkowita [mm]: | 75, 100, 150 |
| Przegub: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal HSS |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 19 |
| Typ: | Spiralne |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (19 szt.) |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Cylindryczny |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 179 |
| Typ: | Klucze nasadowe |
| Zawartość zestawu: | Adapter, Grzechotka 1/2 cala, Grzechotka 1/4 cala, Grzechotka 3/8 cala, Klucze imbusowe, Końcówki wkrętakowe, Nasadki... |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4, 15/16, 3/8 |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 4.5, 5, 5.5, 24, 27, 30, 32, 6 - 22 |
| Wykonanie: | Stal węglowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Typ: | Gwintowniki |
| Zawartość zestawu: | 3 x gwintownik M5 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów i nasadek |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal S2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
| Długość robocza [mm]: | 25 |
| Zawartość zestawu: | Bity - 31 sztuk, Przedłużka |
| Wykonanie: | Stal węglowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 53 |
| Typ: | Klucze nasadowe |
| Zawartość zestawu: | 13 x nasadka sześciokątna 1/2 cala, 7 x klucz imbusowy, Adapter do bitów 1/4 cala, Bit H3, Bit H4, Bit H5, Bit H6... |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4 |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 24, 27, 30 |
| Rodzaj: | Brzeszczot do piły szablastej |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal wysokowęglowa HCS |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Długość całkowita [mm]: | 200 |
| Zastosowanie: | Elektroizolacja |
| Przeznaczenie: | Elektroizolacja |
| Rodzaj: | Brzeszczot do wyrzynarki |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal HSS, Stal szybkotnąca HCS |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Długość całkowita [mm]: | 77, 100 |
| Zastosowanie: | Do drewna, Metal |
| Przeznaczenie: | Do drewna, Metal |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Długość całkowita [mm]: | 10 |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Philips |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Materiał: | Stal S2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rozmiar klucza: | 10 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Materiał: | Stal S2 |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Typ: | Philips, SL |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw szczypiec |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa, Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Tnący, Uniwersalny, Wydłużone proste |
| Długość całkowita [mm]: | 180, 250 |
| Zastosowanie: | Do prac montażowych, Do warsztatu |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Pozidriv |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa, Stal S2 |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Philips, SL |
| Izolacja: | Tak |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Materiał: | Stal S2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Rodzaj: | Zestaw szczypiec |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa, Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Okrągłe, Tnący, Uniwersalny, Wygięte spiczaste |
| Długość całkowita [mm]: | 115, 120, 130 |
| Zastosowanie: | Do prac modelarskich, Do prac precyzyjnych, Do prac w elektronice |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Typ: | Philips, SL, Torx |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw szczypiec |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa, Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Do izolacji, Tnący, Wydłużone proste |
| Długość całkowita [mm]: | 160 |
| Zastosowanie: | Do prac montażowych, Do prac przy instalacjach elektrycznych |