- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (4)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2554)
Zabawki i LEGO (53)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 31 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Wykonanie: | Stal |
| Długość robocza [mm]: | 25, 55, 60, 65 |
| Zawartość zestawu: | 30 x bit, Uchwyt na końcówki 60 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw brzeszczotów |
| Wykonanie: | Stal węglowa |
| Zastosowanie: | Do cięcia, Do cięcia płyt kartonowo-gipsowych, Do rur, Do usuwania fug |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 45 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Wykonanie: | Stal |
| Długość robocza [mm]: | 25, 65 |
| Zawartość zestawu: | 3 x nasadki, 40 bitów, Adapter do wkrętarki, Uchwyt do bitów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw frezów do drewna |
| Wykonanie: | Stal, Węglik |
| Długość robocza [mm]: | 4 - 30 |
| Średnica robocza [mm]: | 4 - 38 |
| Zawartość zestawu: | 30 frezów |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
| Materiał: | Stal |
| Długość robocza [mm]: | 60 |
| Średnica robocza [mm]: | 20, 22, 25, 32, 35, 40, 44, 51, 60, 68, 76 |
| Zawartość zestawu: | 3 wiertła, Adapter, Otwornice (11 szt.), Scyzoryk, Walizka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa S2 |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 216 |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Zawartość zestawu: | 12 x nasadka sześciokątna 1/2 cala, 2 x przedłużka 1/2 cala, Adapter do bitów 1/2 cala, Adapter do bitów 1/4 cala... |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 |
| Rozmiar klucza płaskiego [mm]: | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22 |
| Rozmiar klucza oczkowego [mm]: | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 19 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Wykonanie: | Stal HSS |
| Długość robocza [mm]: | 12, 18, 22, 30, 33, 37, 40, 45, 51, 54, 57, 61, 67, 68, 73, 75, 79, 81, 86 |
| Średnica robocza [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Zawartość zestawu: | Pudełko, Wiertła (19 szt.) |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 13 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Wykonanie: | Stal HSS |
| Długość robocza [mm]: | 18, 22, 30, 33, 36, 37, 40, 43, 45, 51, 54, 57, 61 |
| Średnica robocza [mm]: | 1.5, 2, 2.5, 3, 3.2, 3.5, 4, 4.2, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5 |
| Zawartość zestawu: | Pudełko, Wiertła (13 szt.) |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Średnica [mm]: | 1.5, 2, 2.5, 3, 3.2, 3.5, 4, 4.2, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 19 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Wykonanie: | Stal HSS |
| Długość robocza [mm]: | 12, 18, 22, 30, 33, 37, 40, 45, 51, 54, 57, 61, 67, 68, 73, 75, 79, 81, 86 |
| Średnica robocza [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Zawartość zestawu: | Pudełko, Wiertła (19 szt.) |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do aluminium, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
|---|---|
| Rodzaj: | Nasadka |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Zawartość zestawu: | 12 x nasadka |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4 - 13 |
| Przegub: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
|---|---|
| Rodzaj: | Przedłużka |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Zawartość zestawu: | 3 x przedłużka |
| Przegub: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw kluczy oczkowych półotwartych |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Przegub: | Nie |
| Rozmiar klucza oczkowego [mm]: | 11 x 12, 13 x 14, 15 x 17, 8 x 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 40 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Wykonanie: | Stal S2 |
| Zawartość zestawu: | Adapter do bitów 1/2 cala, Adapter do bitów 3/8 cala, Bity hex, Bity spline, Bity torx |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 13 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Wykonanie: | Stal HSS |
| Średnica robocza [mm]: | 1.5 - 6.5 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (13 szt.) |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 1.5, 2, 2.5, 3, 3.2, 3.5, 4, 4.5, 4.8, 5, 5.5, 6, 6.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Wykonanie: | Stal stopowa, Węglik wolframu |
| Średnica robocza [mm]: | 4, 5, 6, 8, 10 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (5 szt.) |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do kamienia, Do silikatów |
| Średnica [mm]: | 4, 5, 6, 8, 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Wykonanie: | Stal węglowa, Węglik wolframu |
| Średnica robocza [mm]: | 4, 5, 6, 8, 10 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (5 szt.) |
| Typ mocowania: | Sześciokątny (HEX) |
| Zastosowanie: | Do ceramiki, Do szkła |
| Średnica [mm]: | 4, 5, 6, 8, 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw uszczelek |
| Zastosowanie: | Do opryskiwacza |
| Materiał wykonania: | Tworzywo NBR |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| 1x akumulator w zestawie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość robocza [mm]: | 25 |
| Zawartość zestawu: | Adapter 1/4” Hex na 1/4” kwadrat, Uchwyt magnetyczny 68 mm |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| 1x akumulator w zestawie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 19 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Wykonanie: | Stal HSS |
| Długość robocza [mm]: | 12, 18, 24, 30, 33, 39, 43, 47, 52, 57, 63, 69, 75, 81, 87 |
| Średnica robocza [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (19 szt.) |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Długość [mm]: | 215 |
|---|---|
| Szerokość ostrza [mm]: | 19, 25 |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Ostrze: | Stal węglowa |
| Typ ostrza: | Łamane, Trapezowe |
| Wymienne ostrze: | Tak |