- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (4)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2544)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Średnica [mm]: | 4, 5, 6, 8, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 75, 85, 92, 115, 120 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Bosch |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Typ: | Krzyżakowy, Płaski, Sześciokątny, Torx |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 25, 38, 50, 75, 100, 150 |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 37 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Typ: | Bi-metalowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Adapter z gwintem | |
| Średnica robocza [mm]: | 22, 25, 30, 35, 40, 51, 60, 68 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Typ: | Bi-metalowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 11 |
| Adapter z gwintem | |
| Średnica robocza [mm]: | 19, 22, 25, 32, 35, 40, 44, 51, 60, 64, 68 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Typ: | Krzyżakowy, Płaski |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 75, 100 |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Grzechotka: | Nie |
| Typ: | Krzyżakowy, Płaski |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 38, 50, 100 |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Grzechotka: | Nie |
| Typ: | Krzyżakowy, Płaski |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 38, 50, 100, 125, 150 |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Specjalistyczne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do ceramiki, Do gresu, Do marmuru, Do szkła |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8, 10, 12 |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy nasadowych |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 265 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2 |
| Grzechotka: | Tak |
| Typ: | T |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 215 |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 22 |
| Grzechotka: | Tak |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| 5.5, 8 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 31, 39 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1002 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Średnica [mm]: | 4, 5, 6, 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 75, 85, 100, 120 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Punktowe, Spiralne |
| Typ mocowania: | Sześciokątny (HEX) |
| Zastosowanie: | Do ceramiki, Do kamienia, Do szkła |
| Średnica [mm]: | 6 |
| Długość całkowita [mm]: | 90, 100 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Punktowe, Spiralne |
| Typ mocowania: | Sześciokątny (HEX) |
| Zastosowanie: | Do ceramiki, Do kamienia, Do szkła |
| Średnica [mm]: | 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 90, 100 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne, Udarowe |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły |
| Średnica [mm]: | 4, 5, 5.5, 6 |
| Długość całkowita [mm]: | 75, 85, 100 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne, Udarowe |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Średnica [mm]: | 5, 5.5, 6, 7, 8, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 110, 160 |
| Rodzaj: | Zestaw brzeszczotów |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do drewna, Do płyty wiórowej |
| Długość całkowita [mm]: | 117 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | AMPShare, Professional 18V |
| 8 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 39 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1035 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| 5.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 47 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 120 |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Typ: | Piła |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Q-Lock | |
| Średnica robocza [mm]: | 22, 29, 35, 44, 51, 65 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Typ: | Piła |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Q-Lock | |
| Średnica robocza [mm]: | 20, 22, 25, 32, 35, 40, 44, 51, 60, 64, 76 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Typ: | Piła |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Q-Lock | |
| Średnica robocza [mm]: | 20, 22, 25, 32, 35, 40, 44, 51, 60, 68, 76 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Typ: | Piła |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Q-Lock | |
| Średnica robocza [mm]: | 22, 29, 35, 44, 51, 64 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Typ: | Diamentowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| M 14 | |
| Średnica robocza [mm]: | 6, 8, 10, 12 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Średnica [mm]: | 4, 5, 6, 7, 8, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 75, 100, 120 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8, 10, 12 |
| Długość całkowita [mm]: | 110, 160 |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do wiercenia i wkręcania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Phillips, Pozidriv |
| Liczba elementów: | 20 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj zestawu: | Zestaw do wiercenia i wkręcania |
|---|---|
| Rodzaj końcówek: | Nasadki, Wiertła i bity |
| Liczba elementów: | 120 |
| Opakowanie: | Pudełko |