- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (3)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (257)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 65 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 70 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | 10 mm, Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 32 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.25 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | 3/8" |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 300 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 45 |
| Typ uchwytu: | Bezkluczykowy |
|---|---|
| 1.3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | 13 mm |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 90 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.34 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | 1/4 cala |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 90, 205 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 6.6 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | 1/4 cala |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 250 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 50 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.5 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18, 20 |
|---|---|
| 2x akumulator w zestawie | |
| Ilość elementów zestawu: | 6 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | 13 mm |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 40 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 40 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 40 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 30 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.72 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 80 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 32 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.05 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 58 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 30 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 50 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 30 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego, Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.751 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |