HDMI
OPTYCZNE HDMI
OPTYCZNE
GŁOŚNIKOWE
ANTENOWE
ZASILAJĄCE
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 2 | |
| Długość [m]: | 3 |
| Wtyk kątowy: | Tak |
Długość [m]: 3
Długość [m]: 3
Sugerowana cena producenta:
11,99 zł
| Rodzaj: | Kabel optyczny HDMI |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 2K, 4K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Długość [m]: | 15 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
Taniej o 10,99 zł
149,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
149,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
21,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
17,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | Kabel optyczny HDMI |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 2K, 4K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Długość [m]: | 20 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
19,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
19,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sugerowana cena producenta:
20,99 zł

