MINI
NA IMPREZĘ
DUŻE
OUTDOOROWE
DO DOMU
SYSTEMY MULTIROOM
Kod: 2086291
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
Funkcja TWS - połącz dwa głośniki ze sobą
Tryb Bass Boost - bas, który poczujesz
Kolor: Niebieski
Funkcja TWS - połącz dwa głośniki ze sobą
Tryb Bass Boost - bas, który poczujesz
Kolor: Niebieski
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 26 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 11 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Fioletowy |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
Sprawdź
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Piaskowy |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Granatowy |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 14 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Moro |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Szaro-niebieski |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 16 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Zielony |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 25 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Biały |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
99,90 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 15 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarno-miedziany |
Sugerowana cena producenta:
549 zł
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 3-10 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 42 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 40 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 6 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
Sprawdź
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Różowy |
Sprawdź




