MINI
NA IMPREZĘ
DUŻE
OUTDOOROWE
DO DOMU
SYSTEMY MULTIROOM
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 8 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Granatowy |
Dźwięk o jakości laboratoryjnej z mocą 5 W
Konfigurowalne kolory RGB i wzory świetlne
Kolor: Granatowy
Dźwięk o jakości laboratoryjnej z mocą 5 W
Konfigurowalne kolory RGB i wzory świetlne
Kolor: Granatowy
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 23 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Szaro-niebieski |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
99,90 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Tak |
Taniej o 188,99 zł
307,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
307,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 3 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Tak |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 9 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Tak |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Moc [W]: | 30 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia z Wi-Fi |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Kolor: | Czarny |
| Przekątna ekranu [cal]: | 8 |
| Tak | |
| Rodzaj transmisji dźwięku: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Dedykowana aplikacja: | Amazon Alexa |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 16 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia z Wi-Fi |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Beżowy |
Sugerowana cena producenta:
6 499 zł
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 4 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 4 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Fioletowo-czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 6 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 19 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Kremowy |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 19 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 10 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Funkcje: | Radio FM |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Żółty |
Taniej o 100,00 zł
899,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Żółty |
Taniej o 179,68 zł
1 379,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 378,68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 20 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Szary |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 5 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Niebieski |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 9 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Szary |
Sprawdź
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 9 |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem USB |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Drewno |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 9 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
499 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 14 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Szary |
Sprawdź
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 24 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: | |
| Kolor: | Brązowy |
Sprawdź


