HDMI
OPTYCZNE HDMI
OPTYCZNE
GŁOŚNIKOWE
ANTENOWE
ZASILAJĄCE
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
9,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
6,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
w sklepie
19,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
19,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
17,70 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
17,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | Kabel optyczny HDMI |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 2K, 4K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Długość [m]: | 10 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
87,90 zł
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ kabla: | Jack 3.5 mm - Jack 3.5 mm |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Obsługiwany format: | Brak |
| Mini Jack |
Taniej o 6,80 zł
33,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
33,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.

