HDMI
OPTYCZNE HDMI
OPTYCZNE
GŁOŚNIKOWE
ANTENOWE
ZASILAJĄCE
Kod: 2001508
| Rodzaj: | Kabel optyczny HDMI |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 8K |
| Typ kabla: | |
| 2.1 | |
| Długość [m]: | 20 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
Długość [m]: 20
Długość [m]: 20
Taniej o 19,01 zł
299,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
299,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | Kabel optyczny HDMI |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K, 8K |
| Typ kabla: | |
| 2.1 | |
| Długość [m]: | 15 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel optyczny HDMI |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 2K, 4K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Długość [m]: | 50 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
318,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
290,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sugerowana cena producenta:
199 zł



