| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Wygodny uchwyt, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 1000 ml |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Łatwe czyszczenie, Łatwe zamykanie na zatrzask, Wygodny uchwyt |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 1000 ml |
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
| Pojemność [ml]: | 355 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Bez BPA, Składany |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 355 ml, 1 x pokrywka do pojemnika |
| Pojemność [ml]: | 900 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Możliwość użycia w piekarniku, Składany |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 900 ml, 1 x wideleco-łyżeczka |
29,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
29,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Najtańsza dostawa:
12 złote i 90 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
12 złote i 90 groszy
Najtańsza dostawa:
12 złote i 90 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
12 złote i 90 groszy
| Pojemność [ml]: | 355 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 355 ml |
59,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
59,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
11 złotych i 99 groszy
| Pojemność [ml]: | 700 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Stal nierdzewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Łatwe zamykanie na zatrzask, System bento box |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 170 ml, 1 x pojemnik 700 ml |
| Pojemność [ml]: | 1400 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Polipropylen |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 150 ml, Pojemnik dwukomorowy, Pojemnik jednokomorowy |
| Pojemność [ml]: | 180, 500 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | 100% szczelności, Bezpieczny transport żywności, Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie... |
| Zawartość zestawu: | 1 x bidon 500 ml, 1 x miska 180 ml, 1 x pojemnik 500 ml |
Taniej o 7,90 zł
136,90 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
136,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Pojemność [ml]: | 1100 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Hermetyczny, Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 1100 ml |
41,65 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
41,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Pojemność [ml]: | 1100 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Hermetyczny, Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 1100 ml |
| Pojemność [ml]: | 2000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Hermetyczny, Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie, Żywność dłużej zachowuje świeżość |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 2000 ml |
| Pojemność [ml]: | 750 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon, Stal nierdzewna, Szkło borokrzemowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Można używać w zamrażarce i lodówce, Nie zawiera Bisfenolu A |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 750 ml |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Stal nierdzewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | 100% szczelności, Hermetyczny, Łatwe czyszczenie |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 1000 ml, 1 x pokrywka do pojemnika, 1 x przegródka, 1 x widelec |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Stal nierdzewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Hermetyczny |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 1000 ml |
| Pojemność [ml]: | 740 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Polipropylen |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | 100% szczelności, Higieniczne przechowywanie żywności, Łatwe czyszczenie |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 740 ml |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 1100 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Polipropylen, Silikon, Tworzywo ABS, Tworzywo AS |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Bezpieczny transport żywności, Łatwe czyszczenie |
| Zawartość zestawu: | 1 x łyżka, 1 x pojemnik 1100 ml, 1 x pokrywka do pojemnika, 1 x widelec |
Taniej o 18,00 zł
129,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
127,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 1300 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Brak |
| Zawartość zestawu: | 1 x pojemnik 1300 ml |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.


