Popularność
30 produktów

STAŁE RATY 0% I DO CZERWCA 2023 R. NIE PŁACISZ.

Rodzaj: Kolejka
Seria: Tomek i Przyjaciele
Efekt dźwiękowy: Nie
Efekt świetlny: Nie
Wiek: 3+
569 90
94,98 zł x 6 rat 0%
Do czerwca nie płacisz! I raty 0%
U Ciebie
Odbierz
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Rodzaj: Zabawka
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Wiek: 0+
Taniej o 2 , 52
50 , 47
47 95

Fisher Price w Media Expert


Fisher Price to jedna z najbardziej popularnych i cenionych światowych marek, produkujących zabawki i sprzęty dla dzieci. Produkty te pobudzają wyobraźnię, rozwijają motorykę, a także są bezpieczne pod kątem spełniania najwyższych standardów higienicznych, stawianych producentom tego typu grup produktowych. Zabawki Fisher Price to nie tylko zabawki dla niemowląt, ale również dla dzieci kilkuletnich, a także w wieku szkolnym. Oprócz podstawowej funkcji, jaką spełniają, czyli umilają dziecku czas, są również edukacyjne. Poziom zaangażowania dziecka w zabawę rozmaitymi produktami Fisher Price jest dostosowany do jego wieku.

 

Dostosowane do wieku i możliwości dziecka


Fisher Price oferuje zabawki, których wybór powinien być ściśle uzależniony nie tylko od wieku dziecka, ale również od jego możliwości i preferencji w zakresie zabaw. Zabawki dla kilkumiesięcznych niemowląt zwykle są bardzo kolorowe, szeleszczące, miękkie i wyposażone w rozmaite detale, pobudzające zmysł dotyku, wzroku i słuchu. Co równie ważne, nie posiadają drobnych elementów, które mogłyby wpływać na jakiekolwiek niebezpieczeństwo podczas zabawy. Zabawki Fischer Price dla kilkulatków spełniają funkcje edukacyjne w szerszym zakresie. Niektóre z nich mogą uczyć prostych piosenek, inne literek i cyfr, a jeszcze inne rozbudzają ciekawość i skłaniają do poszukiwania odpowiedzi. Zabawki dla dzieci starszych nierzadko stanowią rozmaite klocki, dostosowane wielkością do układania bardziej skomplikowanych budowli, przez co pobudzają rozmaite zmysły i doskonalą zdolności manualne.


Jedna zabawka na kilka miesięcy


Zabawki Fisher Price rosną razem z dzieckiem. Taka jest filozofia producenta. Na przykład maty edukacyjne są przeznaczone dla bardzo małych dzieci. Możemy w nich umieszczać nawet kilkutygodniowe niemowlęta. Na początku mogą stanowić ochronę przed samodzielnym przemieszczaniem się malucha, aby po kilku tygodniach zaciekawić rozmaitymi kolorami i dźwiękami, a tym samym rozwijać ich motorykę. Stoliki edukacyjne z kolei, będą idealne dla dzieci, które samodzielnie siedzą i bezpiecznie same się poruszają. Taki stolik z powodzeniem zastąpi cały kosz zabawek. Oferowane przez niego funkcje w zakresie kolorów, dźwięków i rozmaitych przycisków sprawią, że maluch spędzi w nim długi czas, zanim zdoła się znudzić.


Produkty codziennego użytku


Fisher Price oferuje nie tylko zabawki dla dzieci, ale również inne, rozmaite produkty, ułatwiające codzienność, a ściśle związane z dorastaniem i opanowywaniem nowych umiejętności. Jednym z takich produktów jest nocnik. Urządzenie przeznaczone jest nie tylko do nauki samodzielnego korzystania z toalety, ale przede wszystkim zachęca malucha do zaprzestania korzystania z pieluszek i samodzielnej toalety, w taki sam sposób, jaki robią to dorośli. Innym, codziennym pomocnikiem może być krzesełko do karmienia Fisher Price. Jest tak skonstruowane, aby rosło razem z maluchem, a w pierwszych miesiącach korzystania zapewniło mu maksymalny komfort i bezpieczeństwo oraz stanowiło zachętę do samodzielnego spożywania posiłków wraz z pozostałymi domownikami.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756