| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Mocowanie: | Męskie mocowanie gwintowe 1/4, Mocowanie GoPro |
| Waga [g]: | 340 |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
Raty
więcej
Raty
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4, Zimna stopka |
| Waga [g]: | 128 |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Materiał: | Aluminium, Silikon |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4, Gwint statywowy 3/8 |
| Waga [g]: | 76 |
| Kompatybilność: | Fujifilm X100V, Fujifilm X100VI |
| Materiał: | Aluminium, Heban |
| Kolor: | Czarno-brązowy |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4 |
| Waga [g]: | 261 |
| Kompatybilność: | Nikon Z6 II, Nikon Z7 II |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4 |
| Waga [g]: | 280 |
| Kompatybilność: | Canon EOS R5, Canon EOS R5 C, Canon EOS R6, Canon EOS R6 Mark II |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4 |
| Waga [g]: | 225 |
| Kompatybilność: | Nikon D500 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4 |
| Waga [g]: | 110 |
| Kompatybilność: | Aparat, Aparaty marki Sony |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4, Mocowanie typu gorąca stopka - ISO, Żeńskie mocowanie gwintowe 1/4 |
| Waga [g]: | 130 |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4 |
| Waga [g]: | 22 |
| Kompatybilność: | Smartfony |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4, Zimna stopka |
| Waga [g]: | 27 |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Materiał: | Silikon, Tworzywo ABS |
| Kolor: | Biały |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Żeńskie mocowanie gwintowe 1/4 |
| Waga [g]: | 145 |
| Kompatybilność: | Sony A6600 |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4 |
| Waga [g]: | 85 |
| Kompatybilność: | SONY A7 III |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Mocowanie typu Arca-Swiss |
| Waga [g]: | 35 |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII |
| Waga [g]: | 388 |
| Kompatybilność: | Sony A7 IV, Sony A7 V, Sony A7R V, Sony A7S III |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4 |
| Waga [g]: | 168 |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Materiał: | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gorąca stopka |
| Waga [g]: | 5 |
| Kompatybilność: | FujiFilm X-M5 |
| Materiał: | Aluminium, Silikon |
| Kolor: | Srebrny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII, Gwint mocujący żeński 3/8, Mocowanie typu Arca-Swiss... |
| Waga [g]: | 175 |
| Kompatybilność: | Canon EOS R50 V |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII, Gwint mocujący żeński 3/8, Mocowanie typu Arca-Swiss... |
| Waga [g]: | 134 |
| Kompatybilność: | Nikon Z50 II |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII |
| Waga [g]: | 167.2 |
| Kompatybilność: | SONY A7 III, Sony A7R III, Sony A9 |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4 |
| Waga [g]: | 185 |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4 |
| Waga [g]: | 281 |
| Kompatybilność: | Akumulatory LP-E6/N/NH, Canon EOS R |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Mocowanie typu gorąca stopka - ISO |
| Waga [g]: | 75 |
| Kompatybilność: | Monitor poglądowy LCD |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

