| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII, Gwint mocujący żeński 3/8, Mocowanie typu Arca-Swiss... |
| Waga [g]: | 336 |
| Kompatybilność: | Canon EOS R6 Mark II, Canon EOS R6 Mark III |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Podstawowy zestaw do Canon R6 Mark II/III
Profesjonalny zestaw w jednym pakiecie
Podstawowy zestaw do Canon R6 Mark II/III
Profesjonalny zestaw w jednym pakiecie
Taniej o 92,99 zł
499,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
499,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
Sprawdź
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII, Gwint mocujący żeński 3/8, Mocowanie typu Arca-Swiss... |
| Waga [g]: | 530 |
| Kompatybilność: | Sony A7 IV, Sony A7 V, Sony A7R V, Sony A7S III |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII, Gwint mocujący żeński 3/8, Mocowanie typu Arca-Swiss... |
| Waga [g]: | 140 |
| Kompatybilność: | Sony A6100, Sony A6300, Sony A6400, Sony A6500 |
| Materiał: | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII |
| Waga [g]: | 115 |
| Kompatybilność: | Sony A1, Sony A7 IV, Sony A7R IV, Sony A7R V, Sony A7S III |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII |
| Waga [g]: | 175 |
| Kompatybilność: | Canon EOS R50 V |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint mocujący żeński 3/8, Gwint żeński 3/8 z otworami lokacyjnymi ARII, Mocowanie typu Arca-Swiss... |
| Waga [g]: | 372 |
| Kompatybilność: | Nikon Z5, Nikon Z5II, Nikon Z6, Nikon Z6 II, Nikon Z7, Nikon Z7 II |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII, Gwint mocujący żeński 3/8, Mocowanie typu Arca-Swiss... |
| Waga [g]: | 164 |
| Kompatybilność: | Panasonic LUMIX G9 II, Panasonic LUMIX S1 II, Panasonic LUMIX S1 IIE, Panasonic LUMIX S1R II, Panasonic LUMIX S5 II... |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 54,99 zł
299,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
299,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII, Gwint mocujący żeński 3/8, Mocowanie typu Arca-Swiss... |
| Waga [g]: | 165 |
| Kompatybilność: | Canon EOS R5, Canon EOS R5 C, Canon EOS R6 |
| Materiał: | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Dwa gwinty żeńskie 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII |
| Waga [g]: | 120 |
| Kompatybilność: | Nikon Z5, Nikon Z5II, Nikon Z6, Nikon Z7, Nikon Z7 II |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Męskie mocowanie gwintowe 1/4 |
| Waga [g]: | 188 |
| Kompatybilność: | Sony A1, Sony A7 IV, Sony A7 V, Sony A7R IV, Sony A7R V, Sony A7S III |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 80,99 zł
349,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
349,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint mocujący żeński 3/8, Żeńskie mocowanie gwintowe 1/4 |
| Waga [g]: | 94 |
| Kompatybilność: | Płytka F38, Płytka Uka |
| Materiał: | Aluminium, Guma, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 5,99 zł
168,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
168,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Dwa gwinty żeńskie 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII, Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII... |
| Waga [g]: | 450 |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Materiał: | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII |
| Waga [g]: | 388 |
| Kompatybilność: | Sony A7 IV, Sony A7 V, Sony A7R V, Sony A7S III |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint statywowy 1/4 |
| Waga [g]: | 168 |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Materiał: | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Mocowanie: | Gwint męski 1/4 z otworami lokacyjnymi ARII, Gwint mocujący żeński 3/8, Mocowanie typu Arca-Swiss... |
| Waga [g]: | 175 |
| Kompatybilność: | Canon EOS R50 V |
| Materiał: | Aluminium, Silikon, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

