DLA GRACZY
OLED
UHD
ZAKRZYWIONY EKRAN
USB-C
DO DOMU I BIURA
PRZENOŚNE
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 57", 7680 x 2160px, VA |
|---|---|
| 240 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 420 |
Quantum Mini-LED I VESA Display HDR1000
Ostrzejsze obrazy dzięki 140 PPI
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Quantum Mini-LED I VESA Display HDR1000
Ostrzejsze obrazy dzięki 140 PPI
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 5120 x 2880px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 600 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 37", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 24", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 49", 5120 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 240 | |
| 0.03 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 24", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 165 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 175 | |
| 0.03, 0.1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 165 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, VA, Zakrzywiony ekran |
|---|---|
| 60 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 48.7", 5120 x 1440px, VA, Zakrzywiony ekran |
|---|---|
| 240 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 420 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



