| Obsługiwane procesory: | Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
|---|---|
| Format: | ATX |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Chipset: | Intel B760 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
Model producenta: B760 DS3H DDR4
Model producenta: B760 DS3H DDR4
509,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
475,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Obsługiwane procesory: | Intel 300, Intel 300T, Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
|---|---|
| Format: | microATX |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Chipset: | Intel B760 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 256 GB |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Obsługiwane procesory: | Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9 |
|---|---|
| Format: | Mini-ITX |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Chipset: | Intel B760 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Obsługiwane procesory: | Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
|---|---|
| Format: | microATX |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Chipset: | Intel B760 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Obsługiwane procesory: | Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
|---|---|
| Format: | ATX |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Chipset: | Intel B760 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Obsługiwane procesory: | Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
|---|---|
| Format: | ATX |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Chipset: | Intel B760 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Obsługiwane procesory: | Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
|---|---|
| Format: | microATX |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Chipset: | Intel B760 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Obsługiwane procesory: | Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
|---|---|
| Format: | ATX |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Chipset: | Intel B760 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Obsługiwane procesory: | Intel Celeron, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Intel Pentium |
|---|---|
| Format: | microATX |
| Gniazdo procesora: | Socket 1700 |
| Chipset: | Intel B760 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 128 GB |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.



