Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD małe (4)
Komputery i tablety (759)
Smartfony i zegarki (5)
Gaming (11)
Rowery i hulajnogi (1)
Outlet (16)
Znaleziono w kategoriach: (657)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i3-1215U | |
| RAM: | 8GB, DDR4,LPDDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka, Szczotka boczna, Szczotka główna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Gres, Kafelki, Panele, Podłoga, Wychwytywanie kurzu |
| Liczba szt w opakowaniu: | 7 |
| Współpracuje z produktem: | Lenovo T1 Pro |