Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Laptopy i ultrabooki (7)
Znaleziono w kategoriach: (5)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| MediaTek Kompanio 520 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR4X, 3600MHz |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | ARM Mali-G52 2EE MC2 |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca TN |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8448MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 14.5", 2944 x 1840px, 90Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |