Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (831)
Smartfony i zegarki (673)
Znaleziono w kategoriach: (1284)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel N150 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5X, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Samsung Exynos 1380, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Zakres od A do G