Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (831)
Smartfony i zegarki (673)
Znaleziono w kategoriach: (1284)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 6.57", 2728 x 1264px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
| Intel Core i5-1334U | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 2666MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |