Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (175)
Komputery i tablety (3535)
Smartfony i zegarki (1)
Foto i kamery (17)
Gaming (130)
Fitness i sport (2)
Znaleziono w kategoriach: (2677)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ obudowy: | |
|---|---|
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida przybliżona |
| Moc skuteczna [W]: | 720 |
| Moc pozorna [VA]: | 1200 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 5 |
| Gniazda wyjściowe: | French/Belgian - 1 szt., IEC - 2 szt., Schuko - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwzwarciowe, Przed zbyt niskim napięciem, Przed zbyt wysokim napięciem, Termiczne |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| AMD Ryzen 7 5800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3070 + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 16.1", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |