Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (175)
Komputery i tablety (3534)
Smartfony i zegarki (1)
Foto i kamery (17)
Gaming (130)
Fitness i sport (2)
Znaleziono w kategoriach: (2677)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 7 5800HS | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3080 + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 2560 x 1440px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler wentylatorów, Power, Reset |