Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (203)
Komputery i tablety (4244)
Smartfony i zegarki (1)
Foto i kamery (19)
Gaming (185)
Fitness i sport (4)
Znaleziono w kategoriach: (3246)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3060 |
|---|---|
| Pamięć: | 12 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 177 |
| Intel Core i9-13900H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4070 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca miniLED, Mini LED, 240Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |