Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (203)
Komputery i tablety (4240)
Smartfony i zegarki (1)
Foto i kamery (19)
Gaming (185)
Fitness i sport (4)
Znaleziono w kategoriach: (3245)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 7 7735HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + AMD Radeon 680M |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GT 710, 2 GB, GDDR5 |
|---|---|
| Intel Core i3-13100F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 500 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home |