Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (343)
Komputery i tablety (7126)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (23)
Gaming (326)
Fitness i sport (6)
Dom (1)
Warsztat i ogród (1)
Znaleziono w kategoriach: (5451)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler wentylatorów, Power, Reset |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Intel Core i9-10980HK | |
| RAM: | 32GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3080 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 3840 x 2160px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |