Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (18)
Komputery i tablety (559)
Gaming (45)
Znaleziono w kategoriach: (365)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 12 w czerni , 5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 355 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Nie |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| MediaTek Kompanio 520 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR4X, 3600MHz |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | ARM Mali-G52 2EE MC2 |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca TN |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |