Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (11)
Komputery i tablety (905)
Smartfony i zegarki (1)
Foto i kamery (6)
Gaming (88)
Znaleziono w kategoriach: (620)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 20 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 16K |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| AMD Ryzen 5 7235HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |