Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (380)
Komputery i tablety (6800)
Foto i kamery (20)
Gaming (129)
Fitness i sport (4)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (5127)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 7-155H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Typ obudowy: | |
|---|---|
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 330 |
| Moc pozorna [VA]: | 550 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 3 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC 320 C13 - 3 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed rozładowaniem |