Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (372)
Komputery i tablety (5847)
Foto i kamery (19)
Gaming (113)
Fitness i sport (3)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (4487)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Model urządzenia: | Standard |
|---|---|
| Zastosowanie: | Stacjonarne |
| Obsługiwany standard Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) - Router |
| Łączność radiowa: | 4x4 MU-MIMO, Trójpasmowa |
| Zasięg działania: | 297 m² (Router) |