Popularność
30 produktów
Gatunek: Platformowa, Przygodowa, Zręcznościowa
Nośnik: Blu-ray
Wersja językowa: Polska (dubbing)
Platforma: PlayStation 4, PlayStation 5
Rodzaj: Gra
Taniej o 84 , 99
159 , 99
75 00
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Gatunek: Platformowa, Przygodowa, Zręcznościowa
Nośnik: Blu-ray
Wersja językowa: Polska (dubbing)
Platforma: Xbox One, Xbox Series X
Rodzaj: Gra
Taniej o 84 , 99
159 , 99
75 00

Psi Patrol w Media Expert


Psi Patrol to obecnie jedna z najpopularniejszych bajek wśród dzieci na całym świecie. Bohaterowie znani z ekranów telewizorów bawią i uczą, pokazując czym jest prawdziwa przyjaźń. Dzieci są z nimi na tyle zżyte, że możliwość interakcji w prawdziwym świcie jest tym, o czym marzą każdego dnia. Zabawki z serii Psi Patrol pomogą zrealizować ich fantazje o spotkaniu ulubionych postaci i zabawie z nimi.


Klocki i gry


Nie jest tajemnicą, że bohaterowie z Psiego Patrolu cieszą się największym uznaniem wśród młodszych dzieci. Z myślą o nich powstały bezpieczne zabawki, które pomogą im rozwijać swoje zdolności motoryczne już od wczesnych lat życia. Doskonale nadadzą się do tego klocki, które wymagać będą od dzieci dużo cierpliwości. Szybko zostanie to nagrodzone w postaci własnego zestawu pojazdów policyjnych, strażackich, a nawet budowlanych. W zależności od tego, który z bohaterów bajki jest ulubionym dla naszego dziecka, możemy wybrać właśnie tę postać, jako pierwszy zestaw klocków. Alternatywą dla szkolenia koordynacji ruchowej rąk i placów dziecka są proste gry karciane. Zasady zostały stworzone w taki sposób, aby nawet najmłodsze dziecko sobie z nimi poradziło. Fundamentem jest sprawienie, aby najmłodsi ćwiczyli swoją pamięć, poprzez rozpoznawanie postaci z bajek, umieszczonych na kartach Psi Patrol.


Odkrywanie świata


Dla nieco starszych dzieci możemy zaproponować puzzle o różnym stopniu trudności. Ułożenie ich będzie w dalszym ciągu rozwijać wcześniej ćwiczone funkcje. Cierpliwość, zręczność, pamięć i szukanie rozwiązań na własną rękę, to główne cechy, które rozwijane są podczas układania puzzli. Zabawki Psi Patrol to także gry zręcznościowe, które przyniosą mnóstwo zabawy dla całej rodziny. Dzieci będą musiały działać pod presją czasu, co nauczy je szukania nieszablonowych rozwiązań i decydowania za samych siebie. W tym przypadku duży nacisk zostanie położony również na koordynację pracy oko-ręka, co jest bardzo ważne w poprawnym rozwoju młodego odkrywcy. Dzieci, które uwielbiają badać świat, na pewno ucieszą się z interaktywnej książeczki, która oczaruje ich kolorami, dźwiękami i muzyką z ulubionej bajki. Historia w niej przedstawiona sprawi, że maluch stanie się jednym z członków Psiego Patrolu.


Psi Patrol w wirtualnym świecie


Podobnie jest w przypadku gier, przeznaczonych na konsole Xbox, Nintendo Switch i PlayStation 4 i 5. Psi Patrol to proste historie, mające w sobie odrobinę z zadań logicznych i mnóstwo przygód. Dziecko będzie musiało się wykazać zręcznością podczas pokonywania kolejnych poziomów i przeszkód. Szalone wyścigi po mieście w policyjnym radiowozie lub wozie strażackim? Dlaczego nie! W każdej z gier wprowadzono elementy dobrze znane ze świata Psiego Patrolu, w tym także głównych i pobocznych bohaterów. Dziecko będzie mogło wcielić się w jednego z nich lub stworzyć zupełnie nową postać, która zaprzyjaźni się z resztą bohaterów. Dużym atutem każdej z tych gier jest polski dubbing i menu, co znacznie ułatwi dziecku granie na własną rękę. Psi Patrol czeka na nich w wirtualnym świecie! Zobacz także produkty z kategorii: Gravitrax, Hot Wheels, zabawki Minecraft, zabawki Spider-Man, zabawki Bing, zabawki Świnka Peppa, zabawki Kraina Lodu, zabawki Avengers, zabawki Fortnite, zabawki Jurassic World, zabawki Auta, zabawki Marvel, zabawki Batman, zabawki Minionki, zabawki Star Wars, zabawki My Little Pony, zabawki Myszka Miki, zabawki Myszka Minnie, zabawki Disney, zabawki Hello Kitty oraz zabawki Super Mario i zabawki Harry Potter.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756