Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Rowery elektryczne i akcesoria (12)
Rowery MTB górskie (2)
Rowery miejskie (1)
Rowery trekkingowe (3)
Rowery dziecięce i akcesoria (4)
Rowery damskie (1)
Rowery męskie (6)
Rowery szosowe (1)
Znaleziono w kategoriach: (13)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Stalowa, 10" |
|---|---|
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 12 |
| Wiek: | 6 lat, 7 lat, 8 lat |
| 20 | |
i pół roku nie płacisz
| Rama: | Alloy, 24" |
|---|---|
| 2 x 7 | |
| Shimano | |
| Shimano | |
| Opona typ: | 700 x 28 K-193 Blk |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Brak |
| Rama: | Aluminiowa,Składana, 16" |
|---|---|
| 20 | |
| Do 80 km | |
| Umiejscowienie silnika: | Tylne koło |
| Kolor: | Czarno-niebieski |