Popularność
30 produktów
Rodzaj: Ciastolina
Funkcje rozwojowe: Kreatywność, Sprawność manualna, Wyobraźnia
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Wiek: 3+
69 99
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Rodzaj: Zabawka
Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
Wiek: 3+
94 99

Świnka Peppa w Media Expert


W sklepie internetowym naszej sieci możesz zamówić wiele atrakcyjnych zabawek i zachwycających gadżetów, odwołujących się między innymi do ulubionych seriali animowanych najmłodszych odbiorców. Świnka Peppa to jedna z najpopularniejszych bajek oglądanych przez dzieci. Nie mogło więc zabraknąć także wielu zabawek, odwołujących się do tego hitu. W Media Expert możesz kupić zabawki, nawiązujące do fabuły wielu filmów, seriali i kreskówek. Zachęcamy do zakupów!


Świnka Peppa – kilka słów o kreskówce uwielbianej przez dzieci


Świnka Peppa to brytyjski serial animowany dla dzieci. Opowiada o życiu świnki, której nadano ludzkie cechy. Produkcja jest adresowana głównie do dzieci w wieku przedszkolnym. Serial jest emitowany między innymi na kanale MiniMini+, ale można było go także oglądać w kanale pierwszym Telewizji Polskiej.

Choć Świnka Peppa miała premierę już w 2004 roku, polska wersja dubbingowa wyszła na światło dzienne trzy lata później. Wyemitowano ponad 300 odcinków, które składały się na kilka sezonów. Obsada produkcji była bardzo duża. Zarówno w wersji oryginalnej, jak i polskiej. Świnka Peppa zyskała tak dużą popularność, że na stałe wkradła się w subkulturę. Można kupić wiele zabawek i gadżetów, odwołujących się do bajki. Dzieci wprost uwielbiają perypetie sympatycznej świnki, której po prostu nie da się nie lubić. Serial uczy wrażliwości i edukuje najmłodszego widza już od pierwszego odcinka.


Jakie zabawki Świnka Peppa możesz kupić w naszym sklepie internetowym?


W sklepie internetowym naszej sieci chcemy zapewniać możliwie jak największy asortyment zabawek i gadżetów, odwołujących się do bajek oraz seriali animowanych przeznaczonych dla dzieci. Najmłodsi bardzo lubią bawić się przedmiotami, które przypominają im o ich ulubionych bohaterach. Tak jest i w przypadku Świnki Peppy. W naszym sklepie możesz kupić między innymi gry, odwołujące się do jej historii. „Moja znajoma Świnka Peppa” to gra, którą wydano na konsole Xbox Series X/One, PS4 i Nintendo Switch. To produkcja przeznaczona dla dzieci, którą przygotowano w polskiej wersji językowej, uwzględniając również dubbing. Kupisz u nas również puzzle i gry planszowe. To świetna wiadomość, gdyż takie zabawki niosą za sobą walor edukacyjny. Nauka przez zabawę niesie bardzo wiele pozytywnych efektów. Niektóre zestawy puzzli mają więcej elementów i wtedy mogą być układane przez całą rodzinę. Z kolei gry planszowe to zawsze świetny sposób na spędzenie wspólnie wolnego czasu. Ponadto, dostępne są także klocki sensoryczne!


Możesz także kupić dedykowane zestawy ciastoliny, z pomocą której możesz stworzyć piękne rzeźby. W naszym sklepie dostępne są nawet kolejki, przedstawiające świat Świnki Peppy. Jeśli szukasz najlepszych zabawek, świetnie trafiłeś. Motyw Świnki Peppy jest dostępny na wielu gadżetach, sprzedawanych w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy jeszcze dziś! Zobacz także produkty z kategorii: Gravitrax, Hot Wheels, zabawki Psi Patrol, zabawki Minecraft, zabawki Spider-Man, zabawki Bing, zabawki Kraina Lodu, zabawki Avengers, zabawki Fortnite, zabawki Jurassic World, zabawki Auta, zabawki Marvel, zabawki Batman, zabawki Minionki, zabawki Star Wars, zabawki My Little Pony, zabawki Myszka Miki, zabawki Myszka Minnie, zabawki Disney, zabawki Hello Kitty oraz zabawki Super Mario i zabawki Harry Potter.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756