Nadchodzi apokaliptyczny finał trylogii Total War: WARHAMMER. Zbierz swe siły i wkrocz do Królestwa Chaosu, wymiaru pełnego surrealistycznej grozy, w którym rozstrzygną się losy całego świata. Czy zdołasz pokonać swe demony… czy może nimi zawładniesz?

Oferta specjalna: Odbierz pełną wersję gry i treści w grze po premierze. Kliknij tutaj, aby zobaczyć informacje o dacie premiery (wartość 50€)!

Kontynuacja wielokrotnie nagradzanej gry Total War: WARHAMMER, Total War: WARHAMMER II to zapierająca dech w piersiach kampania poszukiwań, ekspansji i podboju w Nowym Świecie.

Pobierz pełną wersję gry Total War: WARHAMMER II do 1 lutego 2022 r.

+ Mystery Title
Zawiera tytuł-niespodziankę. Wybierz 1 z 4 pełnych tytułów do pobrania o wartości co najmniej 16€!

ZACZNIJ TERAZ

Kup kwalifikujące się urządzenie HP z procesorem Intel® Core™ i5 lub i7.

1

Kup produkt objęty promocją.

2

Zarejestruj swój zakup w poniższym formularzu.

3

Odbierz kod (wysyłka kodów na wskazany w formularzu adres e-mail nastąpi 14 dni po rejestracji zgłoszenia)

4

Przejdź na stronę softwareoffer.intel.com i kliknij „Get Started” (Zacznij), aby zalogować się lub utworzyć konto.

5

Gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane, zaloguj się i wprowadź klucz główny do 30 czerwca 2022 r., aby odebrać oprogramowanie.

6

Wyraź zgodę na warunki promocji i wypełnij krótką ankietę.

7

Wybierz i pobierz dostępne oprogramowanie.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor@me.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu przeprowadzenia promocji oraz w celach marketingowych, w tym do przesyłania komunikacji marketingowej (jeżeli wyrazisz na to zgodę). Możesz zawsze cofnąć zgodę na komunikację marketingową m.in. na https://www.mediaexpert.pl/lp,rezygnacja. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak chronimy Twoje dane.
ZGŁOSZENIE BĘDZIE WAŻNE DOPIERO PO AKTYWACJI LINKU PRZYSŁANEGO NA TWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL

Promocja obowiązuje do 31.05.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.
Kody można wykorzystać do 30.06.2022 r.

Oferta ważna tylko do 31 maja 2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Zastrzegamy sobie prawo do zastąpienia tytułów w ofercie innymi o takiej samej lub większej wartości. Niektóre tytuły mogą nie być dostępne dla wszystkich użytkowników z powodu ograniczeń wiekowych. Oferta może zostać zmieniona, anulowana lub zawieszona w dowolnym momencie, z jakiegokolwiek powodu, bez uprzedzenia, według uznania firmy Intel, jeśli zasady uczciwości zostały naruszone, czy to z powodu błędu ludzkiego, czy technicznego. Sponsorem oferty jest firma Intel Corporation z siedzibą pod adresem 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, USA. Aby skorzystać z oferty, musisz założyć konto Intel Digital Hub, zakupić produkt objęty ofertą w okresie realizacji, wpisać ważny klucz główny i wypełnić krótką ankietę. Informacje przesyłane przez użytkownika są gromadzone, przechowywane, przetwarzane i używane na serwerach w Stanach Zjednoczonych. W przypadku obywateli rosyjskich informacje przechowywane są także na serwerach w Rosji. Aby uzyskać więcej informacji na temat szczegółów oferty, kryteriów kwalifikacji, ograniczeń oraz naszej polityki prywatności, odwiedź stronę https://softwareoffer.intel.com/offer/21Q3-32/terms.

© 2021 Intel Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Intel i logo Intel są znakami towarowymi firmy Intel Corporation lub jej spółek zależnych w Stanach Zjednoczonych i / lub innych krajach. Wszystkie inne nazwy, logo i znaki towarowe są własnością odpowiednich właścicieli.
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2022-01-18 | 12:13:03

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert