JESTEŚ TUTAJ: Sklep Mediaexpert.pl Poradnik Eksperta Sport i rekreacja

Poradnik Eksperta > Sport i rekreacja

Ostatnio dodane

Jaką hulajnogę kupić?

Jaką hulajnogę kupić?

Zastanawiasz się nad kupnem hulajnogi i nie wiesz, którą wybrać? Sprawdź, na jakie parametry zwrócić uwagę, aby nabyć najlepszy model dla siebie.

Czytaj więcej »
Jaki rowerek stacjonarny kupić?

Jaki rowerek stacjonarny kupić?

Rowerek treningowy to jeden z najbardziej popularnych sprzętów sportowych. Zajmuje niewielką przestrzeń, więc bez problemu znajdziesz dla niego miejsce w domu czy mieszkaniu, a wykonywane na nim ćwiczenia dedykowane są nie tylko osobom dbającym o kondycję czy odchudzającym się, ale również stanową element rehabilitacji ruchowej. W jaki sposób wybrać najlepszy model dla siebie? Doradzamy i wyjaśniamy– zobacz!

Czytaj więcej »
Jaki orbitrek kupić?

Jaki orbitrek kupić?

Orbitrek to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą ćwiczyć, jednak nie mają czasu na regularne chodzenie do klubów fitness lub na siłownię. Jego zaletą jest wielofunkcyjność – dzięki niemu możemy ćwiczyć używaniu zarówno całe ciało, jak i poszczególne partie mięśni (np. uda). W jaki sposób dobrać najlepszy orbitrek do swoich potrzeb? Na co zwracać uwagę, wybierając takie urządzenie?

Czytaj więcej »
Jaką deskorolkę elektryczną kupić?

Jaką deskorolkę elektryczną kupić?

Deskorolka elektryczna – czyli hoverboard – to rozwinięcie idei tradycyjnej deskorolki. Składa się z deski, i dwóch dużych kół na każdym końcu. Od klasycznej odróżnia ją nie tylko umieszczenie kół, ale przede wszystkim fakt, że jest napędzana silnikiem akumulatorowym, a sterowanie odbywa się za pomocą mniejszego balansu ciała. Ponieważ nie istnieje tylko jeden model deskorolki elektrycznej, informujemy, na co zwrócić uwagę przy wybieraniu deskorolki dla siebie oraz jakie egzemplarze są godne polecenia.

Czytaj więcej »
Hulajnoga elektryczna - co warto wiedzieć przed zakupem?

Hulajnoga elektryczna - co warto wiedzieć przed zakupem?

Od paru lat widzimy coraz większe zainteresowanie hulajnogami elektrycznymi. O ile dawniej hulajnoga była traktowana jako zabawka dla dzieci, o tyle współcześnie jej połączenie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi sprawiło, że jest to środek przemieszczania się dosłownie dla każdego – w dużych miastach bardzo popularny jako alternatywa dla komunikacji publicznej. Co warto o niej wiedzieć?

Czytaj więcej »
Jaką bieżnię kupić? Domowa siłownia

Jaką bieżnię kupić? Domowa siłownia

Moda na zdrowy styl życia trwa w najlepsze i sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na regularne treningi. I bardzo dobrze – wszak już starożytni wiedzieli, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Aktywność fizyczna to jeden z kluczowych czynników decydujących o naszym dobrym samopoczuciu. Czy jednak oznacza to, że wszyscy powinniśmy wykupić sobie karnet na siłownię? To z pewnością najpopularniejsze rozwiązanie, ale nie każdemu ono odpowiada. Jedni, w swoim napiętym do granic możliwości planie dnia, nie są w stanie wygospodarować czasu na wizytę na siłowni, inni po prostu nie lubią ćwiczyć w towarzystwie. Idealnym rozwiązaniem w obu tych przypadkach wydaje się bieżnia elektryczna. Na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

Czytaj więcej »
Jaki atlas do ćwiczeń kupić? Domowa siłownia

Jaki atlas do ćwiczeń kupić? Domowa siłownia

Czasy, w których atlasy domowe oznaczały jedynie zebrane w formie książkowej zestawy map, już dawno przeminęły. Dziś niemal każdy nazwę „atlas” kojarzy z uniwersalnym, wielofunkcyjnym urządzeniem do ćwiczeń, bez którego trudno wyobrazić sobie dobrze wyposażoną siłownię. I nie tylko – coraz częściej profesjonalny atlas do ćwiczeń pojawia się w naszych domach i mieszkaniach. Czy warto sprawić sobie to urządzenie, a jeśli tak, to który model będzie najbardziej odpowiedni?

Czytaj więcej »
Jaki sprzęt kupić do domowej siłowni?

Jaki sprzęt kupić do domowej siłowni?

Kształtne i jędrne pośladki oraz ładna talia i biust świetnie się prezentują w bikini. „Kaloryfer” na brzuchu też robi duże wrażenie wśród plażowiczów. Nawet jednak, jeśli to nie jest dla kogoś najważniejsze, warto – jeszcze przed urlopem – po prostu zadbać nieco o formę i „rozruszać” mięśnie. Dla tych, którzy nie lubią albo nie mają czasu chodzić na siłownię, najlepszym rozwiązaniem jest trenowanie w domu. Najprostszy, ale i dość uniwersalny zarazem sprzęt niezbędny do podjęcia takiego wyzwania, można nabyć za całkiem nieduże pieniądze.

Czytaj więcej »
Jakie gadżety dla biegacza?

Jakie gadżety dla biegacza?

Biegać każdy może i można to robić bez żadnych gadżetów, tylko po co, skoro z nimi biega się… przyjemniej, efektywniej, bezpieczniej. Różnego rodzaju akcesoria sportowe dla biegaczy mają bardzo praktyczny charakter. Pomagają między innymi planować, realizować i kontrolować trening, a do biegania podchodzić bardzo świadomie.

Czytaj więcej »
Jaką nawigację samochodową kupić?

Jaką nawigację samochodową kupić?

Wielu kierowców nie wyobraża sobie codziennej jazdy i pracy, bez nawigacji samochodowej. Dziś trudno sobie uzmysłowić, że pierwsze modele, będące synonimem luksusu i dzisiejsze urządzenia codziennego użytku, dzieli jedynie 30 lat. Aktualna - bogata oferta producentów nawigacji samochodowej uczyniła ją dostępną dla wszystkich, dając każdemu możliwość dostosowania jej do własnych potrzeb i rodzaju pojazdu (samochód osobowy, ciężarowy, a nawet motocykl czy rower).

Czytaj więcej »