- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (174)
AGD (1081)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1417)
Komputery i tablety (577)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 178.4 x 91.2 x 72.6 | |
| 173 | |
| Pojemność [l]: | 389 chłodziarka + 225 zamrażarka |
| 352 kWh = 404.8 zł | |
| Pełny No Frost | |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Wykrywanie dźwięku, Zoom cyfrowy |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowy |
| 59 x 60 x 85 | |
| 61.5 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Funkcja wykrywania i śledzenia ludzi oparta na AI, Funkcja wykrywania i śledzenia obiektów oparta na AI |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.53 mm,Ogniskowa 6 mm (dolny obiektyw)... |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| 51 x 60 x 85 | |
| 54 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 699 zł
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| 63.6 x 59.7 x 84.7 | |
| 66 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie zwierząt, Wykrywanie dźwięku, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Automatyczne śledzenie... |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi 6 (2.4 GHz), Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.2... |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
Zakres od A do G
| 178.4 x 91.2 x 72.6 | |
| 173 | |
| Pojemność [l]: | 409 chłodziarka + 225 zamrażarka |
| 180 kWh = 207 zł | |
| Pełny No Frost | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 178.4 x 91.2 x 72.6 | |
| 173 | |
| Pojemność [l]: | 409 chłodziarka + 225 zamrażarka |
| 226 kWh = 259.9 zł | |
| Pełny No Frost | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
8 199 zł
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia Push |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| 57.2 x 59.5 x 85 | |
| 60.3 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Silnik inwerterowy, Sterowanie smartfonem, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Kolor: | Antracyt |
| 63.5 x 40 x 93 | |
| Od góry | |
| 9 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| 57.2 x 60 x 85 | |
| 60.3 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Kolor: | Tytanowy |
| 57.2 x 59.5 x 85 | |
| 60.3 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Śledzenie z automatycznym zoomem, Czujnik PIR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt... |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm,Ogniskowa 8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Powiadomienia |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
Zakres od A do G
| 180.5 x 90.6 x 74.5 | |
| 95.3 | |
| Pojemność [l]: | 308 chłodziarka + 230 zamrażarka |
| 284 kWh = 326.6 zł | |
| Zamrażarka | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Funkcje parowe, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| 46 x 60 x 85 | |
| 52.2 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 182 x 90.8 x 70.5 | |
| 95 | |
| Pojemność [l]: | 376 chłodziarka + 196 zamrażarka |
| 338 kWh = 388.7 zł | |
| Pełny No Frost | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 179.2 x 91.4 x 72.9 | |
| Pojemność [l]: | 364 chłodziarka + 274 zamrażarka |
| 359 kWh = 412.85 zł | |
| Pełny No Frost | |
| Poziom hałasu [dB]: | 40 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
11 999 zł
| 178.7 x 90.8 x 70.7 | |
| 95.4 | |
| Pojemność [l]: | 369 chłodziarka + 191 zamrażarka |
| 323 kWh = 371.45 zł | |
| Pełny No Frost | |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Możliwość zapisu w chmurze... |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wyszukiwanie wideo AI, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie przekroczenia linii, HDR, AI ISP |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (2.4, 5 GHz) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm, Zmiennoogniskowy |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| 68.7 x 59.5 x 85 | |
| 72.6 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcje parowe, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| 45 x 60 x 84 | |
| 49 | |
| Od przodu | |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Czujnik PIR, Nagrywanie w chmurze, Tryb nocny, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów... |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1616 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom optyczny, Przycisk Reset, Śledzenie z automatycznym zoomem, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie ruchu... |
|---|---|
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2560 x 1920 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 - 8 mm, Zmiennoogniskowy |
Zakres od A do G
| 201.5 x 59.7 x 67.5 | |
| 60.9 | |
| Pojemność [l]: | 268 chłodziarka + 104 zamrażarka |
| 163 kWh = 187.45 zł | |
| Zamrażarka | |
Zakres od A do G