- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (2)
Smartfony i zegarki (7)
Gaming (28)
Rowery i hulajnogi (30)
Fitness i sport (28)
Dom (1)
Artykuły dla zwierząt (3)
Zabawki i LEGO (35)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Figurka |
|---|---|
| Seria: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Polikarbon |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | PVC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliuretan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon |
| Kolor dominujący: | Granatowy |
| Wentylacja: | Nie |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Dla dzieci |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Deck (platforma): | 9-cio warstwowy chiński klon |
| Truck (oś): | PP |
| 608Z | |
| Materiał - kółka: | PVC |
| Rodzaj: | Dla dzieci |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Deck (platforma): | 9-cio warstwowy chiński klon |
| Truck (oś): | PP |
| 608Z | |
| Materiał - kółka: | PVC |
| Rodzaj: | Dla dzieci |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Deck (platforma): | PP |
| Truck (oś): | Aluminiowy |
| ABEC-7 | |
| Materiał - kółka: | PU |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Seria: | Avengers |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Wielokolorowy |
| Płeć: | Dla chłopca |
| ABEC-7 | |
| Materiał - kółka: | PU |
| Rodzaj hulajnogi: | Dziecięca, Tradycyjna |