- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Sześciokątny (HEX) |
| Zastosowanie: | Do płyt gipsowo-kartonowych, Do stali, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 7.15 |
| Długość całkowita [mm]: | 80 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| SDS Plus, Sześciokątny | |
| Zawartość zestawu: | Wiertło |
| 25 - 80 | |
| 440 | |
| Centralna (7-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 50 | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 62, 71, 87, 90, 101, 119, 141, 156, 178 |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Laser krzyżowy |
|---|---|
| Waga [g]: | 270 |
| Zawartość zestawu: | 2 baterie AAA, Laser krzyżowy, Statyw, Tarcza celownicza |
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowa |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 6400 |
| Napięcie zasilające [V]: | 36 |
| 230 | |
| 330 | |
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Zielony |
| Zabezpieczenia: | Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne wyłączanie |
|---|---|
| Funkcje: | Wskaźnik poziomu wody, Filtr |
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj: | Laser krzyżowy |
|---|---|
| Waga [g]: | 520 |
| Zawartość zestawu: | 4 baterie 1.5 V LR6 (AA), Laser krzyżowy, Statyw, Torba |
| Typ: | Z kamerą celowniczą |
|---|---|
| Pamięć urządzenia: | Historia pomiarów z możliwością eksportu |
| Zasięg pomiaru [m]: | 25 |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Warsztatowy |
| Pojemność [l]: | 11.8 |
| Informacje dodatkowe: | Do pracy na sucho, Odporne na rozdarcie |
| Model odkurzacza: | AdvancedVac 18 V, AdvancedVac 20, EasyVac 3, UniversalVac 15 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 6400 |
| Napięcie zasilające [V]: | 36 |
| 330 | |
| Waga [kg]: | 4 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
|---|---|
| Typ: | Elektryczne |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 12500 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior, Monoproteinowa, Niskotłuszczowa |
| Smak: | Kozina i ziemniaki |
| Waga: | 12.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.7 |
| Skład: | Mąka ziemniaczana 20%, Świeże mięso kozie 20%, Suszona cykoria 1.1%, Babka płesznik, Pulpa buraczana, Siemię lniane... |
| Składniki analityczne: | Białko grochu, Białko ziemniaczane, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 6%, Białko 19%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.65%, Fosforan dwuwapniowy, Glukozamina, Jod, Magnez 0.07%... |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 3000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Smak: | Drób i proso |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Świeży drób 30%, Suszone małże zielone 0.1%, Kukurydza, Proso 17.5%, Jęczmień, Mączka rybna, Pulpa buraczana, Ryż... |
| Składniki analityczne: | Białko 21.5%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Hydrolizat białka, Olej rybny, Popiół surowy 5.9%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.9%, Magnez 0.11%, Mangan, Miedź, Niacyna... |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| 2, 5 | |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Miksowanie, Umożliwia wygodne picie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Do blendera ręcznego |
| Kolor: | Czarno-przezroczysty |
| Dodatkowe informacje: | 4 ostrza, Łatwe czyszczenie, Można myć w zmywarce, Nie absorbuje zapachu i smaku, Nie zawiera Bisfenol-u A... |
| Współpracuje z produktem: | Bosch ToGo MMZBTK1B |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tritan |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka do blendera 600 ml, 1 x pokrywka z ostrzem, 1 x pokrywka z ustnikiem |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| 2 | |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1 |
| 2 | |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Średnica [mm]: | 4, 5, 6, 8, 10, 12 |
| Długość całkowita [mm]: | 75, 85, 100, 120, 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Walcowy | |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (7 szt.) |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| 1.5 | |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 110, 160 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do elektronarzędzi i szlifierki, Do kamienia |
| SDS Plus | |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (8 szt.) |