- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (197)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (438)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5200 |
| Średnica tarczy [mm]: | 216 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prowadnica: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Piła ukosowa |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
|---|---|
| Rozmiar klucza: | TX10, TX15, TX20, TX25, TX27, TX30, TX40, TX45, TX50 |
| Materiał: | Stal S2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Przeznaczenie: | Do wiertarek akumulatorowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Przystawka |
| Rodzaj: | Zestaw szczypiec |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 255 |
| Materiał: | Stal wysokowęglowa |
| Typ: | Boczne, Wydłużone, Zaciskowe |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Typ: | Klucze płasko-oczkowe |
| Zawartość zestawu: | 8 kluczy płasko-oczkowych |
| Walizka: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1200 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz warsztatowy |
| Typ filtra: | Filtr fałdowy |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 850 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Wymiary taśmy [mm]: | 533 x 75 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Rodzaj produktu: | Pistolet natryskowy |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 1200 |
| 4 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Rodzaj: | Laser krzyżowy |
| Długość [cm]: | 43.8 |
| Zawartość zestawu: | 3 baterie 1.5 V LR6 (AA), Laser krzyżowy, Torba |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Gra |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 150 Oleju |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 2.0 | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka akumulatorowa |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3000 |
| Długość skoku [mm]: | 20 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 82 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Długość całkowita [mm]: | 1800 |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Kolor: | Czarno-czerwono-zielony |
| Średnica cięcia [mm]: | 45 |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Wysięgnik: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do laserów krzyżowych |
|---|---|
| Rodzaj: | Statyw |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1050 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 20000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V |
| 4 | |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Opalarka |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Temperatura [st. C]: | 300, 500 |
| Zużycie powietrza [l/min]: | 175 |
| Funkcja chłodzenia: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do młotowiertarki |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Zestaw do odsysania pyłu |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Typ: | Z kamerą celowniczą |
| Pamięć urządzenia: | 50 pomiarów |
| Zasięg pomiaru [m]: | 100 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2000 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Rodzaj produktu: | Młotowiertarka |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| 4 | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 980 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Energia udaru [J]: | 2.4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 980 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Energia udaru [J]: | 2.4 |
| Średnica tarczy [mm]: | 150 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płyt gips-karton |
| Rodzaj: | Tarcza do szlifowania |
| Wykonanie: | Guma, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Torba |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 230 |
| Wykonanie: | Poliester |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Uchwyt: | Tak |
| System modułowy: | Tak |
| Rodzaj: | Kieszeń na narzędzia |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Wykonanie: | Poliester |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Uchwyt: | Nie |
| System modułowy: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V, Professional 18V |
| 5 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |