- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (215)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (440)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowe |
| Nie | |
| Długość ostrza [mm]: | 500 |
| Nie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Niebiesko-czarno-czerwony |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 400 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.67 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 190 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 4 |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj produktu: | Pilarka |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 350 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Opakowanie: | Karton |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.8 |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj produktu: | Mieszarka |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 350 |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Opakowanie: | Walizka |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4", Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Opakowanie: | Walizka |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 285 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4", Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Waga [kg]: | 1 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Waga [kg]: | 1.37 |
| Opakowanie: | Walizka |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 215 |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Waga [kg]: | 1.37 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| 13 | |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Cylindryczny | |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do drewna, Do metalu |
| Średnica [mm]: | 5 |
| Długość całkowita [mm]: | 85 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Bity: | Nie |
|---|---|
| Grzechotka: | Nie |
| Końcówki wkrętakowe: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Nasadki: | Nie |
| Walizka: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 165 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Średnica tarczy [mm]: | 165 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Opakowanie: | Walizka |
|---|---|
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj urządzenia: | Klucz udarowy, Szlifierka kątowa |
| Ilość urządzeń w zestawie: | 2 |
| Ilość elementów zestawu: | 6 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3500 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | T 144 D |
| Opakowanie: | Walizka |
|---|---|
| Rodzaj zestawu: | Zestaw wierteł i dłut |
| Rodzaj końcówek: | Wiertła i dłuta |
| Liczba elementów: | 11 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Walcowy | |
| Opakowanie: | Organizer |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do stali |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13 |
| Długość całkowita [mm]: | 34, 40, 49, 57, 61, 70, 75, 80, 86, 93, 101, 109, 117, 125, 133, 142, 151 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Cylindryczny | |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do drewna, Do metalu |
| Średnica [mm]: | 7 |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Cylindryczny | |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do drewna, Do metalu |
| Średnica [mm]: | 5.5 |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do ceramiki, Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Cylindryczny | |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do ceramiki, Do drewna, Do metalu |
| Średnica [mm]: | 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Łopatkowe |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Cylindryczny | |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Średnica [mm]: | 16 |
| Długość całkowita [mm]: | 90 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Punktowe |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Cylindryczny | |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do ceramiki, Do szkła |
| Średnica [mm]: | 5.5 |
| Długość całkowita [mm]: | 70 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do drewna, Do stali, Do tworzyw sztucznych |
| Cylindryczny | |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do drewna, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 120 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do ceramiki, Do specjalistycznych zastosowań |
| Cylindryczny | |
| Opakowanie: | Torebka foliowa z kartonikiem |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Średnica [mm]: | 6 |
| Długość całkowita [mm]: | 80 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 16 |
| Długość całkowita [mm]: | 200 |