- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (197)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (440)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.95 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Gwoździarka |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Gwoździarka |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 2700 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 6 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 220 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 750 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 0.8 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| 4 | |
| Rodzaj produktu: | Pistolet natryskowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4", Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Zakrętarka udarowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Blokada wrzeciona: | Tak |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 2.5 | |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do laserów krzyżowych |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Rodzaj: | Uchwyt |
| Materiał: | Aluminium |
| Zastosowanie: | Do laserów krzyżowych |
| Kolor: | Zielono-czarno-srebrny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 4 |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 350 | |
| Tak | |
| Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 4 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 45 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 1730 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 5 | |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1100 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 3.8 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 5 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 150 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 230 |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Waga [g]: | 15000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Smak: | Drób |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Suszone drożdże piwne 0.1%, Suszone małże zielone 0.1%, Kukurydza, Suszone całe jajo, Jęczmień, Mączka rybna... |
| Składniki analityczne: | Białko 27%, Suszone białko wieprzowe, Tłuszcze zwierzęce, Hydrolizat białka, Olej rybny, Popiół surowy 6.5%... |
| Witaminy i minerały: | Antyoksydanty, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.95%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.1%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Szerokość strugania [mm]: | 82 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Długość całkowita [mm]: | 302 |
| Średnica cięcia [mm]: | 25 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Wysięgnik: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do ceramiki |
|---|---|
| Gwint | |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
| Typ: | Diamentowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Średnica robocza [mm]: | 20, 25, 35, 51, 68 |
| Materiał: | Stal z nasypem diamentowym |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 2 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Młotowiertarka |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 65 | |
| Nie | |
| Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| 5 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Do warsztatu |
|---|---|
| Rodzaj: | Kamera inspekcyjna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |