- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 2.1 |
| Skład: | Świeży drób 30%, Suszone małże zielone 0.1%, Kukurydza, Jęczmień, Mączka rybna, Ryż, Siemię lniane, Suszona cykoria... |
| Składniki analityczne: | Białko 24%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 12%, Hydrolizat białka, Olej rybny... |
| Witaminy i minerały: | Antyoksydanty, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Magnez 0.1%, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Waga [kg]: | 12 |
| Waga [g]: | 12000 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.3 |
| Skład: | Świeży drób 25%, Sproszkowane mięso, Sproszkowane ryby, Kukurydza, Sproszkowane mięso drobiowe... |
| Składniki analityczne: | Białko 25%, Tłuszcz surowy 16%, Tłuszcze zwierzęce, Hydrolizowane białko, Olej rybny, Popiół surowy 6.1%... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasowy cynku, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk (tlenek cynku), Jod, Karnityna, Miedź, Selen, Wapń 1.25%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Waga [kg]: | 12 |
| Waga [g]: | 12000 |
| Typ: | Sucha |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 8300 |
| Napięcie zasilające [V]: | 36 |
| 300 | |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Rodzaj: | Laser krzyżowy |
|---|---|
| Długość [cm]: | 13.1 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.5 |
| Waga [g]: | 540 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Laser krzyżowy |
|---|---|
| Długość [cm]: | 13.1 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.5 |
| Waga [g]: | 540 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj: | Adapter |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 1 |
| Typ: | Taśmowy |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj: | Adapter |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 5 |
| Typ: | Przyrząd pomiarowy |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do wiertarek |
| Rodzaj produktu: | Uchwyt |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Rodzaj: | Garaż dla robota koszącego |
|---|---|
| Długość [cm]: | 57.7 |
| Rodzaj produktu: | Garaż dla robota koszącego |
| Funkcje dodatkowe: | Odporny na warunki atmosferyczne |
| Waga [kg]: | 1.1 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 10000 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Waga [kg]: | 3.5 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 890 |
| Energia udaru [J]: | 2.6 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Waga [kg]: | 3.5 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 890 |
| 2 | |
| Energia udaru [J]: | 2.6 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Waga [kg]: | 2.9 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Waga [kg]: | 1.7 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka oscylacyjna |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 22000 |
| 2 | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Funkcje dodatkowe: | Odsysanie pyłu |
| Waga [kg]: | 4.1 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3400 |
| 2 | |
| Średnica tarczy [mm]: | 165 |
| Waga [kg]: | 1.3 |
|---|---|
| Akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Czas pracy [min]: | 7 |
| Nie | |
| Dysze/szczotki: | Dysza do podłóg, Dysza do spoin |
| Funkcje dodatkowe: | System Flexible Power |
| Waga [kg]: | 1.2 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Zakrętarka udarowa |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3400 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | 1/4 cala, Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 200 |
| Waga [kg]: | 21.6 |
|---|---|
| 1, 0x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Piła stołowa |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4500 |
| 2 | |
| Średnica tarczy [mm]: | 216 |
| Waga [kg]: | 2.8 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada KickBack Control, Funkcja Drop Control |
| Waga [kg]: | 2.1 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada KickBack Control, Funkcja Drop Control |
| Waga [kg]: | 2.6 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego, Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4350 |
| 2 | |
| Energia udaru [J]: | 2.5 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Waga [kg]: | 5.1 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 500 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 7 |
| Typ uchwytu: | SDS Max |
| Waga [kg]: | 2 |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada KickBack Control, Funkcja Drop Control, System Bosch Vibration Control |