- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Foto i kamery (4)
Fitness i sport (3)
Warsztat i ogród (764)
Outlet (5)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Laser liniowy |
|---|---|
| Długość [cm]: | 16.2 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.2 |
| Waga [g]: | 900 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne |
| Rodzaj: | Laser liniowy |
|---|---|
| Długość [cm]: | 16.2 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.2 |
| Waga [g]: | 900 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Bateryjne |
| Rodzaj: | Niwelator |
|---|---|
| Dokładność pomiaru [mm]: | 1 |
| Typ: | Optyczny |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Niwelator |
|---|---|
| Dokładność pomiaru [mm]: | 0.3 |
| Typ: | Optyczny |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 900 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 115 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Rodzaj: | Szuflada |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Wykonanie: | Tworzywo ABS |
| Montaż: | Do wózka |
| Uchwyt: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.53 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1100 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz przemysłowy |
| Typ filtra: | Hepa |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 15 |
| Waga [kg]: | 6 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowe |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Waga [kg]: | 0.8 |
| Średnica cięcia [mm]: | 25 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wysięgnik: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 12V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 890 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Energia udaru [J]: | 2.6 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Waga [g]: | 1.94 |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 65 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
|---|---|
| Akumulatorowe | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| Waga [kg]: | 5 |
|---|---|
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 18V |
| Noże tnące, Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 5300 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 250 | |
| 400 |
| Rodzaj produktu: | Łańcuch do piły |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Długość prowadnicy [cale]: | 9.84 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 25 |
| Liczba ogniw łańcucha: | 46 |
| Skok łańcucha [cale]: | 0.33 |
| Grubość zęba prowadzącego [mm]: | 1.1 |
| Rodzaj produktu: | Łańcuch do piły |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Długość prowadnicy [cale]: | 15.75 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 40 |
| Liczba ogniw łańcucha: | 64 |
| Skok łańcucha [cale]: | 0.33 |
| Grubość zęba prowadzącego [mm]: | 1.1 |
| Rodzaj produktu: | Łańcuch do piły |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Długość prowadnicy [cale]: | 5.9 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 15 |
| Liczba ogniw łańcucha: | 28 |
| Skok łańcucha [cale]: | 3/8 |
| Grubość zęba prowadzącego [mm]: | 1.1 |
| Rodzaj produktu: | Łańcuch do piły |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Długość prowadnicy [cale]: | 7.87 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 20 |
| Liczba ogniw łańcucha: | 33 |
| Skok łańcucha [cale]: | 3/8 |
| Grubość zęba prowadzącego [mm]: | 1.1 |
| Rodzaj produktu: | Łańcuch do piły |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Długość prowadnicy [cale]: | 15.75 |
| Długość prowadnicy [cm]: | 40 |
| Liczba ogniw łańcucha: | 57 |
| Skok łańcucha [cale]: | 3/8 |
| Grubość zęba prowadzącego [mm]: | 1.1 |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
|---|---|
| Akumulatorowe | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| Rodzaj: | Wkrętak |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do wkrętów |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowe |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Waga [kg]: | 1 |
| Średnica cięcia [mm]: | 25 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Wysięgnik: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Bosch Professional 12V |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 13000 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Professional 10.8V, Professional 12V |
| Blokada wrzeciona: | Nie |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 750 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 115 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Waga [g]: | 90, 130 |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 55 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność seria: | GBA 36V |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 20000 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | GBA 12V |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1900 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Typ: | Do drewna, Do stali |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1300 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Piła szablasta |
| Waga [kg]: | 4.1 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 20 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 230 |