- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (237)
Komputery i tablety (76)
Smartfony i zegarki (53)
Foto i kamery (2)
Gaming (2)
Fitness i sport (4)
Warsztat i ogród (1)
Artykuły dla zwierząt (43)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3 |
| 140 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Plecak |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Typ myszy: | Optyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Klawisze numeryczne: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Typ myszy: | Optyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Klawisze numeryczne: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Typ myszy: | Optyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Klawisze numeryczne: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Rodzaj: | Plecak, Saszetka, Torba sportowa |
|---|---|
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | Sportowa |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj: | Plecak |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Nie |
| Pasek na ramię: | Tak |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Plecak |
|---|---|
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Tak |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Komunikacja: | Przewodowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | 2 x Jack 3.5 mm |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kompatybilność: | PC |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.67, 2.22, 3 |
| Wytwórnia: | PIAS |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Slomatics |
| Tytuł albumu: | Canyons LP |
| Nośnik: | Winyl LP |
| Liczba nośników: | 1 |
| Data wydania nośnika: | 2023-07-28 |
| Wytwórnia: | MIRARE / HARMONIA MUNDI / PIAS |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Messiaen |
| Tytuł albumu: | Des Canyons Aux Etoiles Orchestre De Chambre Nouvelle-Aquitaine Heisser Neuburger Ferriere |
| Nośnik: | CD |
| Liczba nośników: | 1 |
| Data wydania nośnika: | 2023-01-20 |
| Wytwórnia: | Mobile Fidelity Sound Lab |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Joni Mitchell |
| Tytuł albumu: | Ladies Of The Canyon |
| Nośnik: | Winyl LP |
| Liczba nośników: | 2 |
| Data wydania nośnika: | 2024-08-16 |
| Wytwórnia: | Mobile Fidelity Sound Lab |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Joni Mitchell |
| Tytuł albumu: | Ladies Of The Canyon |
| Nośnik: | CD |
| Liczba nośników: | 1 |
| Data wydania nośnika: | 2024-10-11 |
| Wytwórnia: | Yep Roc |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Steep Canyon Rangers |
| Tytuł albumu: | Live At Greenfield Lake |
| Nośnik: | CD |
| Liczba nośników: | 2 |
| Data wydania nośnika: | 2024-08-30 |
| Wytwórnia: | Ripple Music |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | White Witch Canyon |
| Tytuł albumu: | White Witch Canyon: Beneath the Desert Floor Chapter 3 |
| Nośnik: | Winyl LP |
| Liczba nośników: | 1 |
| Data wydania nośnika: | 2024-08-02 |
| Wytwórnia: | Mercury |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | John & the Bluesbreake Mayall |
| Tytuł albumu: | Blues From Laurel Canyon |
| Nośnik: | CD |
| Liczba nośników: | 1 |
| Data wydania nośnika: | 2007-08-30 |
| Wytwórnia: | Pony Canyon |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Garnidelia |
| Tytuł albumu: | Grnd the Best Progress |
| Nośnik: | CD |
| Liczba nośników: | 2 |
| Data wydania nośnika: | 2025-02-26 |
| Wytwórnia: | Canyon |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Miki Matsubara |
| Tytuł albumu: | Blue Eyes |
| Nośnik: | Winyl LP |
| Liczba nośników: | 1 |
| Data wydania nośnika: | 2024-11-08 |