- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (186)
AGD (274)
AGD do zabudowy (76)
AGD małe (853)
Komputery i tablety (175)
Smartfony i zegarki (2569)
Foto i kamery (72)
Gaming (61)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | AUX |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Dotykowy, Kamera cofania, Kompatybilność z iPhone/Android, Menu w j.polskim |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 14.8 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.17 |
| Czas pracy [min]: | 20 |
| Tak | |
| Akumulator wbudowany | |
| Dysze/szczotki: | Końcówka z gumową wycieraczką, Ssawka szczelinowa, Ssawko-szczotka uniwersalna |
| Funkcje dodatkowe: | Wskaźnik naładowania, Zbieranie wody |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Poziom hałasu [dB]: | 80 |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Ergonomiczne uchwyty, Panel sterowania, Teleskopowa rączka, Wbudowane gniazdo USB... |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Waga [kg]: | 11.9 |
| Typ: | Elektryczna |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Kolor: | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne łączenie, Bezprzewodowy, Plug and play |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB-A, Automatyczne łączenie, Bezprzewodowy, Bluetooth, Kompatybilność z Android Auto, Kompatybilność z CarPlay... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne łączenie, Plug and play, Wi-Fi |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB Typ C |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Siri, Sterowanie głosowe Asystent Google |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowy |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB Typ C |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowy |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bezpieczne w użytkowaniu, Bezprzewodowy, Łatwy montaż, Szeroki kąt obserwacji, Tryb nocny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Plug and play, Siri, Sterowanie głosowe Asystent Google |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowana jagnięcina 40%, Ryż 38%, Drożdże piwne, Jukka Mojave, Mąka grochowa, Nasiona ostropestu plamistego... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 14%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.7%, Beta glukany... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk organiczny, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.9%, Jod, Mangan organiczny, Miedź organiczna... |
| Typ: | Sucha |
| Wielkość zwierzęcia: | Rasy duże (od 25 do 50 kg) |
Sugerowana cena producenta:
16,99 zł
| Rodzaj: | Karma |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga: | 75 g |
| Skład: | Wilgotność 95%, Kurczak 16%, Białko surowe 2%, Popiół surowy 0.5%, Groch 0.3%, Marchew 0.3%, Marchewka 0.3%, Sód 0.05%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 2%, Lignoceluloza 0.5%, Popiół surowy 0.5%, Tłuszcz surowy 1%, Wilgotność 95%, Włókno surowe 0.2% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.02%, Fruktooligosacharydy, Probiotyki Lactobacillus helveticus, Sód 0.05%, Wapń 0.01% |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Typ: | Mokra |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Waga: | 100 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Suszony rokitnik 4%, Żółty groch, Błona pergaminowa jaja 0.1%, Drożdże piwne 2%, Hydrolizowana wątroba z kurczaka 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko grochu, Białko surowe 37%, Białko ze śledzia 30%, Hydrolizowane białko kurczaka 8%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu 0.5%, Fosfor 0.8%, Magnez 0.05%, Sód 0.3%, Wapń 1% |
| Typ: | Sucha |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Kolor: | Ciemno-szary |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Dwie komory chłodzenia, Ergonomiczne uchwyty, Możliwość zasilania za pomocą panelu fotowoltaicznego... |
| Zasilanie: | Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Waga [kg]: | 15.3 |
| Typ: | Kompresorowa |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Ergonomiczne uchwyty, Panel sterowania, Teleskopowa rączka, Wbudowane gniazdo USB... |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Waga [kg]: | 13.6 |
| Typ: | Elektryczna |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-szary |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja mrożenia, Sterowanie za pomocą aplikacji, Wbudowane gniazdo USB |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Waga [kg]: | 14 |
| Typ: | Elektryczna |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Kolor: | Ciemno-szary |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Dwie komory chłodzenia, Ergonomiczne uchwyty, Możliwość zasilania za pomocą panelu fotowoltaicznego... |
| Zasilanie: | Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V/24V |
| Waga [kg]: | 16.6 |
| Typ: | Kompresorowa |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Spacerowy |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Waga [kg]: | 6.4 |
| Stelaż: | Aluminiowy |
| Rodzaj kół: | Piankowe |
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 15 |
| Rodzaj: | 2w1 |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnoniebieski |
| Waga [kg]: | 11 |
| Stelaż: | Aluminiowy |
| Rodzaj kół: | Żelowe |
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 22 |
Sugerowana cena producenta:
1 495,06 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 6.4 |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Pojemność zbiornika na odpady [l]: | 5 |
| Funkcje: | Samoczyszcząca Sterowanie smartfonem |
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.45 |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Typ: | Legowisko |
| Rozmiar: | M |
| Wielkość zwierzęcia: | Mały pies, Średni pies |
| Rodzaj tkaniny zewnętrznej: | Poliester |
| Typ wypełnienia: | Silikonowe włókno |
| Możliwość prania: | W pralce |
| Wymiary (SxGxW) [cm]: | 75 x 65 x 20 |
| Zasilanie: | Akumulator |
|---|---|
| Typ: | Rozdzielacz gniazda zapalniczki |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Maksymalne natężenie [A]: | 10 |
| Skład: | Allantoin, Aqua, Aroma, Cellulose Gum, CI 77891, Glycerin, Hydrated Silica, Hydroxyapatite, Limonene, Propylene Glycol... |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 75 |
| Liczba szt.: | 1 |
| Dodatkowe działanie: | Chroni dziąsła, Ochrona przed atakiem kwasów, Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Przeciw próchnicy... |
| Z fluorem: | Tak |
| Rodzaj: | Podkładka na biurko |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód, Obszyte krawędzie, Wodoodporność |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina poliestrowa |
| Głębokość [mm]: | 400 |
| Szerokość [mm]: | 900 |
| Grubość [mm]: | 3 |
| Rodzaj: | Zbrylający |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Zielony |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Materiał wykonania: | Guma guar, Skrobia kukurydziana, Włókno grochu |
| Właściwości: | 100% naturalny, Bezpyłowy, Biodegradowalny, Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, Wysoka chłonność |
Sugerowana cena producenta:
25,99 zł
| Rodzaj: | Nić dentystyczna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Nić |
| Funkcje: | Pomaga zapobiegać próchnicy, Usuwania z przestrzeni międzyzębowych resztek jedzenia, Zapewnia świeży oddech... |
| Długość [m]: | 30 |
Sugerowana cena producenta:
21,90 zł