- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (286)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (431)
Smartfony i zegarki (946)
Foto i kamery (52)
Gaming (20)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zastosowanie: | Kamery sportowe |
|---|---|
| Rodzaj akcesorium: | |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Wyposażenie: | Etui, Ściereczka do czyszczenia (2 szt.) |
| Zastosowanie: | Kamery sportowe |
|---|---|
| Rodzaj akcesorium: | |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Wyposażenie: | 2 chusteczki nasączone alkoholem, Etui, Naklejki do usuwania kurzu, Osłona (2 szt.), Ściereczka do czyszczenia |
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA, Zakrzywiony ekran |
| 240 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA, Zakrzywiony ekran |
| 75 | |
Zakres od A do G
| Złącza: | 1 x HDMI, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 2 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 |
|---|---|
| Intel Core i5-1334U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 120 | |
| Złącza: | 2 x USB Type-C (z Thunderbolt 4 i DisplayPort oraz Power Delivery) |
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 3840 x 2400px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 60 | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x Mini HDMI, 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x USB Type-C, 1 x Wyjście słuchawkowe/głośnikowe |
| Intel Celeron N4020 | |
| RAM: | 4GB, DDR3 |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
| Ekran: | 10.1", 1280 x 800px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 60 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 2 x Thunderbolt 4 (z DisplayPort i Power Delivery)... |
| Intel Core Ultra 7-255U | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 7467MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 60 | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 4 (z Thunderbolt 4, DisplayPort i Power Delivery)... |
| Intel Core Ultra 7-255U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 120 | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x HDMI, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 14.5", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 60 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 Gen. 1 (z Power Share), 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Intel Core Ultra 7-268V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |