- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6118)
Gaming (147)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i7-12700H | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i5-12500H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i5-12500H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i7-12700H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 16.1", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i7-12700H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i5-12500H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 16.1", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 9 6900HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3080 + AMD Radeon 680M |
| Ekran: | 15.6", 2560 x 1440px, Matryca WVA, 240Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i7-12800H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 17.3", 2560 x 1440px, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 5800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3070 + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 16.1", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 6800H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti + AMD Radeon 680M |
| Ekran: | 15.6", 2560 x 1440px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i7-1165G7 | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 2666MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 13.3", 1920 x 1080px, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i9-10980HK | |
| RAM: | 32GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3080 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 3840 x 2160px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 5800HS | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3080 + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 2560 x 1440px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| AMD Ryzen 7 4800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Intel Core 5 210H | |
| Dysk SSD: | 512 GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
| AMD Ryzen 7 5700 | |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3600 MHz |
Sugerowana cena producenta:
5 799,99 zł
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Wielokolorowy |
292,00 zł
| Intel Core i5-14400F | |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Intel Core Ultra 5-225 | |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
269 zł
| Intel Core i5-14400F | |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| AMD Ryzen 5 Pro 4650G | |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050, 6 GB, GDDR6 |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9060 XT, 16 GB, GDDR6 |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 6000 MHz |